Wpis z mikrobloga

jak z zakupem sprzetów apple na firme?
Wtedy jest chyba rok gwarancji tylko? więc brać nawet nie u autoryzowanego sprzedawcy?

Przed iPhoneami z allegro mirko przestrzega

Ja mam do zakupu kilka sprzetów i zachodze w głowie gdzie to kupić

Oprócz tego w iSpocie zakupy za kilknaście tysiecy to dla nich nic więc zadnych rabatów nie udzielają, ktoś ma dowiasczenie jak jest w innych sklepach? np. cortland
#macbook #apple #iphone #ipad #bojowkaappleauthorisedreseller @pieczywowewiadrze
  • 11
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: co do rabatów to zaden autoryzowany salon za duzo z cen zejsc nie moze bo prawie nie na na tym marzy. To samo alcesoria ktore sa na stronie apple.pl maja sztywne ceny. Za to jesli sklep oferuje inne akcesoria firm trzecich jakies etui czy zapasowe ladowarki to czesto przy zakupie sorzetu na takiecos mozna dostac rabat
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: jak masz duze zamowienie to pyknij maila do istrefa.eu to przygotuja oferte. Polecam (czasem przy jakims maku moze byc taniej wziac mniej ramu plus usluge w autoryzowanym serwisie na rozszerzenie niz brac opcje ze sklepu z wiecej ramu to oni wszystko podlicza i doradza)
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: w maju tego roku pracownik jasno powiedział, że rok gwarancji producenta, ale kolejny rok biorą na siebie, a znajomy brał na firmę. Dobrze to zapamiętałem, bo sam kupowałem w X-Kom i po tym co się dowiedziałem w iSpocie plułem sobie w brodę, że nie kupiłem u nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania:

1 mogl mowic odruchowo a potem dopiero bylo info ze kupuje na firme
2 moga wrabiac apple w to ze oni sa w pl odpowiedzialni dwa lata dla konsumenta i wyludzac naprawy co jest coekawe przy ostatnim ich pomysle sprzedawania na paragon dla studenta z legitka (apple im oddaje 6%) a potem klient przychodzi za 5 min ze on jednak chce fakture na firme. Ale dzieki za info, najwyzej bedzie
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: info o firmie miał od początku (długa historia), na automacie czy nie, mówię co mi powiedziano, i zostawiam to OPowi do zweryfikowania w iSpocie przy potencjalnym zakupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

GWARANCJI PRODUCENTA jest rok i kropka


nie zaprzeczyłem ani razu, podkreślam, że powiedzieli nam, że drugi rok dają od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: jak sklep moze dac od siebie GEARANCJE PRODUCENTA NA PRODUKT

Sa dwa pojecia, czesto skracane i przez to mylone.
GWARANCJA PRODUCENTA NA PRODUKT

i

"REKOJMIA" SPRZEDAWCY DLA KONSUMENTA

Firma nie jest konsumentem.
A oprocz tego to roznic miedzy tymi pojeciami jest wiecej. Np dla kogo to jest. Gwarancja jest na produkt tzn moze on zmieniac wlascicieli w okresie gwarancji i dalej jest przypisana do produktu. Natomiast odpowiedzialnosc sprzedawcy za zgodnosc
  • Odpowiedz