Wpis z mikrobloga

Mirki - pomożecie w wyborze pieca do gitary elektroakustycznej? Piec będzie wykorzystywany w sali prób, więc musi być w stanie przebić się przez perkusję i bas. Dopiero kompletujemy sprzęt, więc do pieca będziemy wpinać także mikrofon (przynajmniej na razie).

Mam upatrzone dwa modele:
- Marshall AS100D
- Fishman Loudbox Artist

Jestem wewnętrznie rozdarty i nie potrafię się zdecydować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ten Marshall ma większe możliwości i jest odrobinę tańszy, ale za to Fishman ma większą moc i podobno ładniejsze brzmienie (niestety nie mam gdzie ograć tych pieców, więc muszę się zdawać na opinie z sieci).
W gitarze (Dowina Marus DCE) też mam elektronikę Fishmana i jestem z niej zadowolony, więc serce podpowiada, żeby gromadzić sprzęty właśnie tej marki.

Mieliście może do czynienia z tymi wzmacniaczami? Pomożecie z wyborem?

#gitara #gitaraakustyczna #gitaraelektroakustyczna #marshall #fishman #piec #wzmacniacz

Który piec do elektroakustyka wybrać?

  • Marshall AS100D 50.0% (2)
  • Fishman Loudbox Artist 50.0% (2)

Oddanych głosów: 4

  • 2
Przerabiałem kilka Mashalli i średnio byłem z nich zadowolony. DSL100 mi nawet się zapalił żywym płomieniem (podobno jakaś wada fabryczna w tym modelu w niektórych egzemplarzach że nie uwala zabezpieczenia przed lampami tylko pali płytkę). Co do Fishmana to dobra decyzja.