Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co się właśnie wydarzyło kilka godzin temu. Jeszcze nikt z moich znajomych o tym nie wiem bo nawet do mnie to dalej nie dociera. Ale przejdźmy do początku. Niedawno z dziewczyną mieliśmy 3 rocznicę związku, z tego faktu w końcu chcieliśmy pojechać na wakacje tylko we dwoje, rok temu byliśmy ze znajomymi, tak że nie mieliśmy
zbyt wiele czasu dla siebie. Ale jakoś nie mogliśmy się zdecydować. Aż w końcu była fajna oferta last minute ( wylot po 2 dniach od zakupu). Ledwo co zdążyliśmy kupić potrzebne rzeczy. 2 tygodnie błogo spędzonych chwil. Jak dla mnie najlepsze wakacje w życiu. Tydzień temu przyjechaliśmy i dalej było świetnie, czułem się jakby dopiero się poznaliśmy. Gdyby nie to, że wakacje były kupione w ostatnim momencie kupiłbym pierścionek i się na nich zaręczył, a tak nie było na to czasu. Po wakacjach już o tym myślałem i w najbliższym czasie miałem to zrobić. 2 dni temu postanowiliśmy w końcu pójść osobno, ja z kumplami na piwo, ona do koleżanek. Ja wróciłem pierwszy do domu ona może godzinę po mnie troche pijana, ale wiedziałem, że tak może być, sam do trzeźwych nie należałem. Wszystko było ok, wzięliśmy jeszcze wspólną kąpiel i do łóźka ( ͡º ͜ʖ͡º) Wczoraj kac morderca, tak że prawie cały dzień "umieraliśmy". Ale to co się dziś wydarzyło to się nie spodziewałem. Od rana jakaś taka ponura, ostatnio tak wyglądała może 2 miesiące temu w trakcie "tych dni". Nic nie mówiła, gdy spytałem się o co chodzi tylko coś mruknęła pod nosem. Ale zostawiłem ją w spokoju. Poszedłem do sklepu, a gdy wróciłem i ledwo co zamknąłem drzwi, staneła i powiedziała, że musimy odpocząć od siebie. Nosz kur... rozumiecie to?! Na żadne pytania nie odpowiedziała, wzięła torebkę i wyszła z domu. Nie wiem gdzie jest, pytałem jej koleżanek i nic nie wiedzą. Pod wieczór chyba zadzwonię do jej rodziców, bo nie chce ich na razie martwić, a sam cały chodzę podenerwowany i zdezorientowany ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wykluczam innego faceta, przez ponad miesiąc chyba nawet nie rozmawiała z żadnym oprócz mnie.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 59
  • Odpowiedz
Gdyby nie to, że wakacje były kupione w ostatnim momencie kupiłbym pierścionek i się na nich zaręczył, a tak nie było na to czasu. Po wakacjach już o tym myślałem i w najbliższym czasie miałem to zrobić.

ona do koleżanek

staneła i powiedziała, że musimy odpocząć od siebie


@AnonimoweMirkoWyznania: najprawdopodobniej #logikarozowychpaskow. myślała, że oświadczysz się jej na wakacjach, ty tego nie zrobiłeś. załamana spotkała się z koleżankami, one jej coś
  • Odpowiedz
Megi: Ja #!$%@?
Tak to jest słuchać się głupich szmat w kwestii własnego związku
Koleżaneczki i psiapsiółeczki są najgorsze do dawania rad takim laskom
Zawsze to ty będziesz najgorszy, ona będzie super i to Ty nie będziesz na nią zasługiwał i wszystko źle.
Ja #!$%@?, jak to jest że laski które jeżdżą na wakacje z facetami, mają normalny związek tak #!$%@?ą, a inne są z totalnymi debilami którzy ich nie doceniają.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Koleżaneczki i psiapsiółeczki są najgorsze do dawania rad takim laskom


Dlatego jak laska sugeruje się opiniami psiapsi to sorry, ale to początek końca.

A do OPa - jak laska robi taki cyrk to zapomnij o byciu z nią.
Spakuj ją i wyślij jej rzeczy do jej rodziców.

Można powiedzieć, że bardzo dobrze, że się jeszcze nie oświadczyłeś a co dopiero ożeniłeś z nią.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: właśnie ja bym z wejscia takim tekstem wyjechal, ze wlasnie w planach zaręczyny miales ale teraz ta sytuacja, kompletny brak nici porozumienia takze wtf, jaka kobiecie z którą chciałbym spędzić resztę życia takie sytuacje sa niedopuszczalne.

Musisz wyznaczyć granice kolego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po tym co napisałeś trop jest tylko jeden - koleżanki. Jeśli nie jesteś dla jej koleżanek chociażby "dobrym znajomym", to często tak jest, że włączają się złe języki. Podszepty potrafią się zamienić w festiwal obgadywania ;) Powodów może być wiele, ale najczęstszym jest ten, że one cię nie lubią, lub zabierasz za dużo jej czasu dla siebie i one chcą ją "odzyskać". Przeżywałem to ze swoją byłą, lecz ona mi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: juz na pewno szedłeś sie oświadczyć xd moze trzeba o tym było myślec wczesniej, a teraz moze ona juz zbyt długo czekała i sie Zaczęła zastanawiać czy ten zwiazek na kocią łapę ma dla niej jakikolwiek sens xd
  • Odpowiedz
@chwila nie patrząc na twój nick i pasek mógłbym zgadnąć w ciemno, że jesteś różowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mogła mu o tym powiedzieć, a nie wychodzić z domu, ale nie- "domyśl się" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz