Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jeśli ktoś biadoli że jest #przegryw i nie ma #rozowypasek to opowiem wam pewna autentyczna historie...

lata temu, milosc zycia, zrobilbym dla niej wszystko i...standard, puscila sie z innym, byly placze, lamenty i chec z jej strony powrotu - oczywiscie z mojej strony nie bylo na to zgody, zgodnie z kodeksem prawdziwego faceta olalem temat, zaczalem zyc, zmiana sylwetki, cwiczenia, pochloniecie sie praca naukowa, skonczenie studiow. przez 8 lat nie mialem nikogo na stale i byl to najlepszy czas w moim zyciu - moglem robic co chcialem, nikt nie marudzil mi za uchem ze dzis wlasnie teraz mam wyniesc smieci gdy ja mialem ochote na ogladanie przez pare godzin durnego serialu. zero tych wszystkich fochów o nic albo o "domysl sie", zero roszczen ze - "a bo Aga to z tym swoim byla na rodos, my tez pojedziemy prawda?", zero robienia debilnych zdjec jedzenia - ten caly ceremonial ukladania sztuccow tylko po to zeby zdjecie ladnie wygladalo na insta - a kogo to obchodzi? po tych 8 latach zachcialo sie staremu bykowi mlodej dupy i ma...

takze jesli jestescie wolni, singlami cyz tez jak sami o sobie mowicie przegrywami - korzystajcie z tego. to sa wasze chwile, mozecie robic co chcecie i nikomu nic do tego.

a jak wejdziecie na pewien pułap - z którego mozecie na wszystko i wszystkich powiedzieć "go fuck yourself" wtedy zobaczycie jak wszystko zacznie sie ukladac a laski same zabiegac o wasze wzgledy.

jesli jestes sam, nie trac energi i czasu nad uzalaniem sie nad samym soba. nic to nie da. zrob w tym czasi cos co lubisz - obejrzyj film, zjedz ulubione zarcie, wydaj troche $ na totalne #!$%@? - cos co chciales miec w dziecinstwie ale wtedy nie bylo stac na to twoich rodzicow. mozesz siedziec w domu, chocby i tydzien jesli tego potrzebujesz, ogladac tv, lub ukladac klocki jak za malolata. rob to co sprawi ze bedziesz szczesliwy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: lepiej tego bym nie ujął. Z tym, że z tą młodą dupą to akurat problem - zależy co rozumiesz pod pojęciem młoda. Ja się zbliżam do 40 i w zasadzie przestałem patrzeć na poważnie na dziewczyny poniżej 30 - za duża różnica wieku nie wróży dobrego pożycia na długie lata... dobrze, że tych 30-latek jest jeszcze sporo i można wybierać. :D
@AnonimoweMirkoWyznania:

a jak wejdziecie na pewien pułap - z którego mozecie na wszystko i wszystkich powiedzieć "go fuck yourself" wtedy zobaczycie jak wszystko zacznie sie ukladac a laski same zabiegac o wasze wzgledy.


Polecam jako osoba z owym doświadczeniem.

Jesteś ogarnięty, masz pasje, zainteresowania, czujesz się szczęśliwy to emanujesz pozytywną energią a ludzie do Ciebie lęgną.