Wpis z mikrobloga

Idę na ślub cywilny (kościelny dopiero w przyszłym roku) jako świadek, Pan młody to kuzyn z którym jesteśmy jak bracia i mam kilka pytań.
1. Koperty żadnej się nie daje prawda? Zwłaszcza, że kościelny jest zaplanowany.
2. Co się daję? Myślę, żeby jej podarować jakiś bukiecik za ~50 zł, a jemu 0,7 Belvedera, żeby miał czym oblać narodziny bliźniaków, bo w listopadzie rozwiązanie.
Kombinuje z tymi kwiatami dla niej, macie może jakiś lepszy pomysł na podarunek dla panny (z dużej?) młodej?

#slub #prezent #pytanie
  • 19
@Cisek44: rodzaj ślubu nie ma nic wspólnego z kopertą. Ja bym dała kopertę na pierwszy, a prezent symboliczny na drugi + co do kwiatów, to lepiej dopytać, bo ja np bardzo nie chciałabym ich dostać. Wolałabym już jakieś totki-srotki czy karmę na schronisko, albo elegancki drobiazg, jeśli to koniecznie coś materialnego by miało być.
@Cisek44: Flaszka dobra + coś trwałego. Z doświadczenia wiem, że ludzie coraz częściej chcą jakiejś wpłaty na schronisko na zwierząt, na dom dziecka, książki. Kwiatki już bardzo rzadko, bo nie ma co z nimi zrobić, a potem są tylko do wyrzucenia. ;)
@Cisek44: myśmy zamiast kwiatków książki chcieli. Dostałam kilka bukietów, które i tak zaraz wywaliłam, bo nie miałam, co z nimi zrobić, bo wyjeżdżaliśmy dzień po ślubie, nawet nie zajeżdżając do swojego mieszkania.
@Cisek44: książkę to jakaś fajna :)
Poza tym - skoro niedługo im się rodzina piwiekszy, to może jakieś piękne wydanie baśni?
I dedykacje w środku dla nich.

O kwiatach juz słusznie napisano, że to totalny bezsens, od biedy może być wino, przyda się zawsze, choć pani młoda to raczej za jakiś rok wypije, jesli będzie karmic.

Może jakieś fajne kosmetyki dla ciezarnych? Albo coś takiego żeby sobie mogła zrobić mini spa