Wpis z mikrobloga

Typowy amerykański gracz coda. Macie udostępnić w becie tylko kilka broni, bo ja chcę tylko wczuć się w klimat. Wszystkie bronie na high lvl mają być zablokowane do czasu premiery, a gracze mają być dymani w d. Żadnego balansu, żadnego feedbacku

Efekt takiego #!$%@? jest taki, że wyjdzie kolejna nieudana gra (która to już część ?) z kolei. BF > COD
#gry #steam #cod #callofduty #battlefield
RezuNN - Typowy amerykański gracz coda. Macie udostępnić w becie tylko kilka broni, b...
  • 3
@Sakuy: Od CoD4 refleks już nie ma znaczenia. Noob tube, granat po śmierci, akimbo, op broń i yolo.
W każdej kolejnej części twórcy popełniali te sami błędy. Balans? Nie.

Grałeś w Bad Company2? Pamiętasz, jaki tam był problem z nade spamem? Jak teraz gram w BF4, to widać, że zrobili wszystko, aby znerfić granaty. BTW. Granat uderzeniowy <3 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@RezuNN:

Od CoD4 refleks już nie ma znaczenia. Noob tube, granat po śmierci, akimbo, op broń i yolo. W każdej kolejnej części twórcy popełniali te sami błędy. Balans? Nie.


Dziwnie, bo grałem we wszystkie cody i gram do dziś i nie uświadczyłem jakiegoś braku balansu, ludzi biegających non-stop z akimbo (bezużyteczne - za duży rozrzut). Natomiast jeżeli chodzi o tubę, to na 10 meczy znajdzie się jeden gagatek z tym dodatkiem,