Wpis z mikrobloga

Siema Mirki z #mechanikasamochodowa #elektronika #samochody #caraudio i jako, że przykład jest na #bmw #e46 to też dotaguję.
Wspólnie z kolegą z kanału zrobiliśmy coś, co zdaniem znafcuf z elektrody i innych takich takich jest niemożliwe w radiu, które zostaje na filmiku zaprezentowane. Jest to klasyczny kaseciak od BMW buissnes. Radio z XX wieku doposażenie o technologię z XXI. Bluetooth wlutowany do srodka. Żadnych kabli, auxów itp. Pełne stereo oraz super jakość. Film, to oczywiście przykład. Podejmiemy się wlutowania nawet do zabytków sprzed 30 lat. Im trudniej, tym drożej, ale jaka satysfakcja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FILMIK JAK TO HULA

  • 34
@Mirek_z_Mirkowa: Wiesz co, za bardzo sie nie orientuje w zmieniarkach, ostatnio patrzyłem tylko do siebie do E39 jakaś zmieniarkę Yatour i chyba XCarLink (No tylko u mnie wpina sie zamiast zmieniarki w bagażniku). Możliwe ze faktycznie do tego egzemplarza który wy robiliście nie ma takiej zmieniarki, ale wolałem zapytać Ciebie, niż czytać po elektrodach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Patri295 hehe a kto nie woli. Jak zapytałem czy to co zrobiłem na elektrodzie jest możliwe, to napisali, że to nierealne i ze bym sobie dał spokój bo się nie da w tym radiu nawet aux wyprowadzić.
Co do zmieniarek cyfrowych. Są droższe i nie są do każdego modelu radia, zaś mój patent tak. Ponadto wyobraź sobie sytuację. Jedziesz z loszką autem i ona chce Ci puścić jakaś swoją nutę, to zamiast
@Mirek_z_Mirkowa: Ja u siebie mam radio 4:3 z jednostka sterująca w bagażniku. Zastanawiałem sie wlasnie nad zmieniarka cyfrowa, ale tak poczytałem to ludzie średnio polecają. Brakuje mi wlasnie z kolei BT, bo w E46 miałem konkretne radio Pioneera 1 DIN, a tutaj w ten kokpit takiego nie włożę, no bo jak to bedzie wyglądało. Zamówiłem sobie wlasnie jeszcze transmiter FM od Xiaomi, zobaczymy jak to bedzie grało, bo opinie są spoko.
@Mirek_z_Mirkowa: nie no domyślam się że nie :) generalnie z tym radiem jest problem bo połączenie z wzmacniaczem jest po światłowodzie no i radio to nie tylko radio ale też klima itd :) no nie wiem, jak się zapoznasz co i w jakiej cenie to daj znać bo przejrzałem już chyba wszystkie fora na temat tego audio i lipa....dla mnie nie musi byc bluetooth bo mam parrota, tylko on nie ogarnia
@Mirek_z_Mirkowa

Pół kilo to ten moduł nawet nie waży.
szkoda szczempić ryja ale dobra:

- brak druciarstwa
- nie musiałem iść do jaśnie Pana @Mirek_z_Mirkowa żeby zmontować
- porty usb
- port aux
- działający telefon
- pełna obsługa z kierownicy
- gwarancja

No i nie żeby coś, ale wersja dension bez pro kosztuje koło 400 zł i wciąż ma prawie wszystkie powyższe podpunkty.
Porównanie cenowe z twoim rozwiązaniem też ma mało