Wpis z mikrobloga

@kingkris: Jaki kortyzol. Co to za nowy wymysł. Od lat ludzie uprawiają sport i nie mają problemu z nadwagą, a Ty chcesz wmówić, żeby tego nie robili, bo jakiś kortyzol. Szkoda czasu na ciebie. Idź wymyśl więcej wymówek, żeby nie trenować :> chyba, że trollujesz to gr8 b8 m8 I r8 8/8
@majkkali: #!$%@? trenuje od 8 lat i gdzie napisałem żeby nie trenować? Dyskusja była o większej skuteczności aerobów przy spalaniu tłuszczu niż treningu siłowego co jest debilizmem. Widze spore braki wiedzy i na #!$%@? mi ciśniesz dzieciaku, jak tam mama zeszyty już kupiła na wrzesień?
@kingkris: Dzieciaku? Pokazujesz jedynie swoją ignorancję, z góry zakładając, że ktoś jest dzieciakiem, bo ma inne zdanie od ciebie. Już dawno nie jestem dzieciakiem.

Ćwiczenia aerobowe o wiele skuteczniej spalają tkankę tłuszczową niż ćwiczenia siłowe i to jest FAKT. Popatrz sobie na badania i poczytaj trochę o tym, a nie bezmyślnie pleciesz od rzeczy.
@kingkris: Proszę bardzo. Pierwszy lepszy artykuł anglojęzyczny:
http://edition.cnn.com/2017/03/06/health/cardio-lifting-weight-loss-partner/index.html

It's simple math, says study co-author Cris Slentz, PhD, assistant professor of medicine at Duke University. "Minute per minute, cardio burns more calories, so it works best for reducing fat mass and body mass."


Ogólnie, aeroby spalają więcej tłuszczu, ale trzeba je długo i systematycznie robić. Dlatego wolę interwały, które są najskuteczniejsze, bo najlepiej podkręcają metabolizm i szybko się je robi.

Tyle
No raczej jak zrobisz 160 brzuszków, a potem walniesz kilka browarów i zagryziesz kebabem to efekt będzie żaden.


@Bartoshh:
Nieprawda. Zawsze lepiej ćwiczyć niż nie ćwiczyć. Mięśnie się zbudują, a że będą mało widoczne to inna kwestia do rozwiązania.
@mani: 160 to nie jest żaden wyczyn i to jeszcze w seriach dzielonych. Zapewne tyle właśnie ekwiwalentów skłonów wykonuje typowy pracownik fizyczny w ciągu dnia pracy, a nie słyną oni z estetycznych brzuchów.