Wpis z mikrobloga

@WeselnyGiermek00: dlatego to takie frustrujące dla mnie szczególnie jeżeli ktoś siedzi lata w bitcoinie i nic nie czai. Antykorowców przynajmniej tłumaczy to, że robią to celowo ale jeżeli ktoś pisze, że niby on jest za bitcoinem tylko tak sobie dywaguje to mnie szlak trafia.
  • Odpowiedz
Przecież Wu ma me BTC, nie tylko to co kopie. Ja nikogo nie nakręcam, ale chyba masz zbyt duże ograniczenia umysłowe żeby tozrozumieć


@escabor: ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ma twoje BTC to niech mi przeleje, a jak nie da rady to wstukaj w google co to "priv key"
  • Odpowiedz
@escabor: to, że jesteś długo w bitcoinie nie uprawnia Cię do niczego. Najpierw wykaż się wiedzą i poglądami, nie zrobiłeś tego, przynajmniej poprawnie.
Taki @nocnyjanek pojawił się tutaj niedawno a po kilku pierwszych wpisach od razu wiedziałem, że kumaty koleś. Inni z kolei im dłużej tutaj tym głupsi.
  • Odpowiedz
@nocnyjanek: ja to rozumiem tak samo jak Ty. A najciekawsze jest, że ja nawet nie jestem wrogiem tych idiotów od dużych bloków i ja nie mówię, że nie będzie można zmienić wielkości bloku jak zajdzie taka potrzeba.
A oni nie mają argumentów działają jedynie z pobudek politycznych, żeby pokazać, że mogą wpływać na zmiany.
Poddaję się powoli i chyba zrobię tak samo i będę ich ignorować. Każdy ma wolny wybór
  • Odpowiedz
@nocnyjanek: ta, tylko prześledź moje wpisy. Nie popieram casha ale tumany nie mają argumentów I ciągle kłamią w ten sam sposób, że naganiacze ludzi na casha. Piszę tylko o zagrożeniach ze strony casha ale ich to boli. Poważnie, sprawdź sobie moje posty i jak wyglądała rozmowa z pawlo. Do tej pory się nie myliłem. A oni są zakłamanymi, zaślepionymi fanatykami
  • Odpowiedz