Wpis z mikrobloga

@mesjasz22: oj wielkie mi rzeczy jak się kopie 8x tyle bloków co BTC to i górnicy przeskakują . Jak widzicie górnicy nie chronią BTC, tylko swój profit dlatego nie wolno im ufać.

Za dwa dni się trudność zresetuje i ilość górników magicznie spadnie , bo górnicy kopią by zarobic a nie wspierać czy chronić monety dlatego POW nie jest idealnym systemem ochrony przed atakiem.

Jakby bank centralny wyskoczył ze swoja monetą
nie chodzi tyle co o opłacalność, ale o ryzyko, że wpadniemy w chain of death a segwit się przesunie. Jak Jihan ma zaatakować, to tylko teraz ma szansę.
Jakby bank centralny wyskoczył ze swoja monetą i płacił 100x więcej od BTC to by z 95% uciekła z BTC kopać rządową monetkę.


@WeselnyGiermek00: rządy nie zrobią tego bo wbrew pozorom nie są takie głupie. To byłaby masakryczna kasa wyrzucona w błoto a zmienić algorytm i zrobić forka to nie sztuka.
W tym przypadku jest inaczej bo płacą za to głupi spekulanci i to oni poniosą wcześniej czy później swoje torby
@WeselnyGiermek00: już wczoraj niektóre półmózgi wypłakiwały się, że zostali oszukani na r/btc a dzisiaj powtórka. Mówię ci oni nigdy nie nauczą się. To maszynka do robienia kasy. Nie szkoda już mi ich. Widzę ich nawet tutaj i już nie mogę patrzeć na ich głupotę.
@escabor: kopanie pustych bloków jest od lat tak samo jak spam to nie pierwszyzna. Zmęczony jestem czytaniem o jakimś alcie, który nie różni się niczym od innych altów a jest goszy od nich bo innych altów ludzie używają przynajmniej bardziej, więcej transakcji. Dlatego deneruje mnie jak ludzie ciągle sieją zamęt powtarzając jedno i to samo w kółko i nakręcając HYPE na to gówno.
@WeselnyGiermek00: Japonia człowieku bitmine ma opatentowanego boosta w antminerach, który dodaje +20% mocy kopania, ale go zablokowali. Jednak Wu kontroluje ok 50% całej mocy BTC I używają tego boosta. Dzięki temu ma przewagę względem innych o 20% za free. Po aktywacji segwita boost w core przestanie działać, ale w bch nadal będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) cały czas o to tu chodzi ale mamy embargo na pisanie
jak ludzie ciągle sieją zamęt powtarzając jedno i to samo w kółko i nakręcając HYPE na to gówno.


@pawlo74: ;D jak kasa #!$%@? z krypto to sie i HYPE skończy.

A tłumacz baranom, że to co kopią dziennie kopalnie to stanowi obecnie w BTC 7.2m / 3621m = 0.2% dziennego wolumenu w handlu. Dlatego na rynek dzihan jak nawet ma 50% mocy kopania to ona ma dalej kontroluje aż 0.1% dziennego