Wpis z mikrobloga

@TheSznikers Nie tak szybko... w poprzednich edycjach nie dało się jeździć koło w koło bo jak się zahaczyło o sidepod to auta przyciągały się do siebie, nie było nad nimi kontroli i jechały w nieokreślonym kierunku xD
Brak bardzo dokładnych ustawień nie jest największym problemem, niech się lepiej zajmą ogólną fizyką jazdy i multiplayerem, by nie występowały różne idiotyczne błędy z poprzednich edycji.
Lista najlepszych osób tak czy siak będzie pokrywać się
@TheSznikers: To nie jest kers, przestawiany jest na chwile cały silnik w maksymalną wydajność, w grze tego pewnie nie ma bo każdy zespół indywidualnie do tego podchodzi i nie jest określone regulaminem jak to ma wyglądać ile ma być dodawane mocy itp
@DBR9: @TheSznikers: oczywiście że będą mieli problem, dla mnie nie ma problemu przenieść się z AC do rF/rF2/RRRe/iRacing, wsiadam i jadę, "czuje auto", natomiast w takim simcade to #!$%@? wie co, sztucznie symulowane efekty poślizgów czy chociażby niemożliwość zmiany setupu to jest porażka na całej linii, jak włączyłem pCars i na mokrym nie potrafiłem polatać bokiem, bo auto albo zachowywało się jak szynobus, albo jak baletnica na lodzie to #!$%@?
@idzpanwuj

"nowe jednostki zostały wyposażone w rozbudowany system KERS, który od sezonu 2014 będzie nazywał się po prostu ERS (ang. Energy Recovery System) i dysponował mocą 120kW (160 KM) przez około 33 sekundy na okrążeniu (KERS dysponował mocną 60kW przez niecałe 7 sekund). "
@TheSznikers: te 33 sekundy są "wpisane" w pracę silnika spalinowego tak żeby wykorzystać je zwykle na długich prostych, aktywacja zależy od przełożenia i obrotów silnika, gdyby kierowca sam załączał dodatkową moc to mógłby ją roztrwonić przez pół okrążenia a później jechałby z mocą mniejszą niż 800 koni przegrywając z mclarenem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheSznikers: Ta gra została raczej stworzona żeby każdy w to mógł pograć, nawet ktoś kto nie interesuje się F1, fanom takim jak ja też pasuje bo włączam i gram, nie interesuje mnie jak co mam poustawiać. Codemasters też nigdy nie robiło symulatorów oddających realia prawdziwych wyścigów więc nie ma co po nich oczekiwać. Na SC kazali czekać 2 lata.

A do tego turnieju na najlepszego kierowcę nie mogli wziąć AC czy