Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję dobrej jakości farby do pomalowania kilku pokoi. Dobrze byłoby, aby przy ewentualnym zmywaniu nie ścierała się razem z jakimiś zabrudzeniami. Co wybrać? Magnat, Dulux EasyCare? Może jakieś opinie o farbach Kabe? Miał ktoś styczność i może powiedzieć jak wypadają na tle tych dwóch wcześniej wymienionych?
#remontujzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kroos123 Szczerze odradzam Magnata. Miał u mnie problemy z trzymaniem konsystencji i z kryciem. Miło mi się za to korzystało z Beckersa.
  • Odpowiedz
@Kroos123: dekoral i dulux to pseudooszczednosci lepiej doplacic do Beckersa.
magnat-nwm nigdy nim nie malowalem

Kabe PROLATEX lub Caparol SAMTEX 3 to równie dobre farby co Beckers tylko że są dostępne jedynie w wersjii białej więc musiałbyś znaleźć punkt w którym ci namieszają wybrany przez ciebie kolor(nwm jaki tego jest koszt)

na sufit możesz wziąć Kabe PERFEKTA https://farbykabe.pl/produkty/perfekta---farba-akrylowa-do-scian-i-sufitow
lub jeszcze lepiej kryjącą ma Caparol EKONOMICZNA; teraz to produkują chyba jako
  • Odpowiedz
@Kroos123 studio dekoral, a farba (baza) nazywa się "sigma". Jeżeli nie przerazi Cie koszt 30-40zł za litr to polecam. Malowałem tą farba wiele razy i jakość jest na bardzo wysokim poziomie
  • Odpowiedz