Wpis z mikrobloga

Kochani, jak przeprosić dziewczynę? Wysłać jej bukiet kwiatów przez posłańca? A może wysłać list w którym opiszę co czuję. Co zrobić?
Jestem zablokowany wszędzie - fejs, telefon itp. Nienawidzi mnie, chociaż na pewno jeszcze coś czuje tym bardziej że poszło o głupią maskotkę.
To jest kobieta mojego życia i tutaj serio, lepszej naprawdę nie ma. Nie mówcie że mi przejdzie albo znajdź inną bo dobrze wiem że nie.
wołam @mangozjem i @asadasa oraz @wyjde_z_przegrywu wykopowych ekspertów którzy wiele razy już pomagali.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #pomocy #oswiadczenie #smutnazaba #tfnogf #stulejacontent ##!$%@? #dziewczyny
MacDouglas - Kochani, jak przeprosić dziewczynę? Wysłać jej bukiet kwiatów przez posł...

źródło: comment_6EEFRxKVw7Axq9bjjqUrt5rSWffW1BH7.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
Jestem zablokowany wszędzie - fejs, telefon itp. Nienawidzi mnie, chociaż na pewno jeszcze coś czuje tym bardziej że poszło o głupią maskotkę.


@MacDouglas: Poważna sprawa widzę...
  • Odpowiedz
@MacDouglas

nie chciałem jej kupić misia maskotki i kazałem się dojrzalej zachowywać - od tego się zaczęło piekło.

o ja #!$%@? ,toż to gimnazjalny związek? Najlepiej byłoby chyba osobiście to załatwić ,w 4 oczy. Takie kwiatki zobaczy ,i #!$%@? od razu do śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MacDouglas: nie wiem jak Ci pomoc, bo sytuacja jest absurdalna. Nie wiem jak chcesz sie z nią skontaktować skoro nie wiesz gdzie mieszka... dzwon z różnych numerów, ale to jest creepy, wiec to ostateczność
  • Odpowiedz