Wpis z mikrobloga

@PlanetPlus: UWAGA! Specjalna oferta i tylko dla Mirków oferta petarda! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za każde doładowanie od 5 zł do 200 zł karty orange otrzymacie 20 zł Cashback!

Szczegóły tutaj: https://www.planetplus.pl/sklep/orange-doladowania-tylko-dla-mirkow

Oferta wygasa w środę 23.08 o godzinie 23:59

#cebuladeals #virtuticebulari #ofertatylkodlamirkow #mirko #planetplus #cashback
PlanetPlus - @PlanetPlus: UWAGA! Specjalna oferta i tylko dla Mirków oferta petarda! ...

źródło: comment_GI1WupK0HxulHNn44147eVE7FirQYxCm.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
@qzder: nie no bądźmy poważni... gdyby nie ta oferta specjalnie dla wykopu to nawet gitary bym sobie nie zawracał bo dzień wcześniej doładowałem już konto, a żeby pomylić linki to trzeba być chyba niepełnosprytnym :)
  • Odpowiedz
@Stefaniak91: wincyj! ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie no ale poważnie to wychodzi na to, że prawie nikomu nie zaliczyło tej oferty wykopowej tylko wszystkim poszło jako ta główna, niezależnie czy doładowało się 1 raz, 5 czy 10, a najgorsze jest to, że babka w mailu wmawia mi, że wchodziłem z głównego a ja chyba wiem lepiej co miałem otwarte... cuda ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
I gdzie ta promocja :/. Wczoraj jeszcze działała a teraz linki prowadzą do usunietej strony. Dobra, doczytałem, że mirki i janusze 'wyklikły" cały zapas.
  • Odpowiedz