Wpis z mikrobloga

Trzeba być osobą o niskim ilorazie inteligencji, człowiekiem umysłowo upośledzonym w stopniu ciężkim żeby brać to co się dzieje w tym wpisie na serio, co nie?


@Siaa: A jaki jest przedział ilorazu inteligencji który uważa to za śmieszne?
@Cerberon: Nieprawda, byłam wielką #!$%@?ą w okresie liceum, bałam się nawet odezwać przy odpowiedzi w klasie albo stresowałam się, że ktoś patrzy co kupuję w sklepie.
Na szczęście z czasem moje social skillsy się polepszyły a ja nie jestem już takim lamusem co wszystkiego się boi ( )
@Cerberon: skopiuję swój wpis z innej dyskusji wczoraj, bo dokładnie takie same argumenty przerabiałem.

Najbardziej znany ruchacz w historii - Giacomo Casanova, nie był przystojniakiem, takich przykładów jest masa. Zwalanie przegrywu na brzydotę to oszukiwanie siebie, najważniejsza jest pewność siebie. Zresztą niepotrzebnie posiłkuję się historycznymi ewenementami. świat tuż obok nas jest pełen facetów niespecjalnie przystojnych ani bogatych, którzy są z fajnymi kobietami (i na odwrót). To media społecznościowe ryją banię, bo
@Cerberon: sranie nie gadanie, ja mówię na swoim przykładzie. ale więcej nie zamierzam dodawać, to już Twoja brocha co z zrobisz ze swoim życiem, ja to mówię z dobrego serca ale nieszczególnie obchodzi mnie jak skończysz, to już Twój problem.
@Cerberon: no to akurat fakt, jestem dość przystojny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to niewiele zmieniało - kiedy nie wierzysz w siebie, to jesteś skreślony. pewny siebie brzydal ma szanse na szczęście, w przeciwieństwie do przystojnego lamusa.
@plen: No właśnie, nie masz brzydkiej mordy i nie wiesz jak to jest wiec to co mówisz nie ma kompletnie odzwierciedlenia w rzeczywistości. Pewność siebie nie ma żadnego znaczenia liczy się to jak wyglądasz