Wpis z mikrobloga

@Tukan_Marcin równie jestem zdania że trenera lepiej zmienić po rundzie, a nie w trakcie.

Niby chodzą ploty, że Jakub Arak ma przyjść do nas. Sądzę, że byłby lepszym zmiennikiem od Kuświka.
@FPNgda: od kuswika to gorszy jest chyba tylko górski z korony, co by nie przyszlo bedzie lepsze, i nie mow ze krasić cos daje; bo jego firmowe zagranie to bieg do lini bocznej boiska, a jak przypadkiem podholuje do przodu to zaraz potyka sie o czyjąś noge
@palodisko jak dla mnie w meczu z Sandecja było widać różnicę po jego wejściu. No ale nie ma co się oszukiwać ten lub zeszły sezon będzie lub był ostatnim sezonem na poziomie
@FPNgda: wszystko to wyglada fajnie na papierze, ale niech ten oliveira cos pogra; jak haraslin wroci + wolski napewno sytuacja sie mocno zmieni; pozostaje tylko modlić sie o powrót simeona; i juz kij w tych napastników; z tą pomocą to i leniwy paxiao dostawi noge jak zwykle
@palodisko oliviera to padaka. Lepiej już grał ten co był w zeszłym sezonie z Pragi co się nie mieścił w składzie, zapomniałem nazwiska. Niech Flavio zamiast jeździć na wycieczki z nową dupą się weźmie za grę i będzie ok