Wpis z mikrobloga

#wykopskubietotalizatora
Podpalony procentami "opłacalności" zdrapywania wybranych zdrapek dzięki wyliczeniom @Nutaharion pomyślałem, że na chwile zejdę z krzyżowki xl i pobawię się w polowanie na ekstra pensję w Gdańsku ;)

W sobotę zacząłem od Śródmieścia. Start od Zaroślaka do ostatniego znacznika na górze - Łagiewniki 64.

Kilka notatek z odwiedzin wybranych lokali:
1. Zaroślak -zamknięty na weekend lub na zawsze (spróbuje w tygodniu)
2. Kocurki - cały pliczek zielonych
3. Targ węglowy - pliczek żółtych został
4. Szeroka na 119 - zamknięte
5. Podmurze - tylko zielone
6. Podwale - tylko zielone
7. Rajska - tylko zielona gosciu #!$%@? w kosmos.
8. Madison - tylko zielone
9. Łagiewniki - tylko zielone. Zawsze ma jedną paczkę otwartą, wiec może coś chować z żółtych ale ta zielona jest cała nowa to szybko nie zejdzie
10. Łagiewniki 64 - nie ma nic

Najzabawniejszy był jegomość z Rajskiej, który uporczywie próbował mnie zniechęcić.
(+Ja): ...dobry interesuje mnie zdrapka za 5zł ekstra...
-nie sprzedam!
+Yyy dlaczego?
-maszyna mi do skanowania nie działa
+dobra, a czy...
-a daj spokój wygrałeś właśnie 5 zł!
+hehe ok ale chciałbym zapytać o konkretną zdrapkę?
-to przyjdź później za pare godzin jak będzie działać!
+ok ale chciałbym wiedzieć czy w ogóle Pan ma...
-jak nie ma to w poniedziałek dowiozą nowe!
+no tak ale mnie interesuje stara edycja, możemy sprawdzić co Pan tam ma, żebym wiedział czy warto wracać?
-nie masz co z pieniędzmi robić? ...i tak nie wygrasz!
...no i tak się skończyło, że po kilku minutach przekonywania go by się ruszył od kasy, sam mu grzebałem w kartoniku bo sam nie wiedział co ma a czego nie ma. A co drugie zdanie było "nie wygrasz..a po co tak pieniądze tracić..." itd. Gość chyba coś wciąga takie ma tam jazdy.

Dłuższy spacer zakończył się tak, że do domu wróciłem z 17 zdrapkami od miłej Pani z Targu Węglowego. (Nawet pomaga szukać konkretnych liczb "w górę, czy w dół Pana interesuje" ;)

To co miała to edycja żółta w gorącym przedziale: 060803. Z 30 szt. pewnie jeszcze ma.

Wynik zdrapywania 60 zł wygranej a koszt 85zł.
Jutro spróbuje z inną dzielnicą ;) Chyba, że ktoś z Gdańska ma sprawdzone info gdzie jeszcze można dostać żółte lub czerwone?
Pobierz Jeremowicz - #wykopskubietotalizatora 
Podpalony procentami "opłacalności" zdrapywani...
źródło: comment_79drFcCDiaWtelwY2oEK0YKdaJvEbE91.jpg
  • 4
Powiedzieć proszę mojej mamie i różowemu że po co tracić pieniądze bo obie po 400pln tracą co miesiąc i słyszę tylko nie grasz nie wygrasz. Grają w krzyżówkę
@Jeremowicz:
Cześć,
Kolektury z Oddziału Totalizatora Gdańsk w których 2 tygodnie temu była jeszcze stara Ekstra Pensja możesz podejrzeć pod tym linkiem:
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1G0xglp-mCGMTHG3BI0n20y-XgMI≪=52.26981049615965%2C19.730584642463327&z=6

Na pewno ułatwiłoby Ci to poszukiwania :) Aplikacja m.Lotto jest dobra do znajdowania brakującej kolektury gdy jej położenia z Google Maps nie pasuje do stanu faktycznego. Niestety m.Lotto pokazuje wszystkie kolektury w pobliżu. Nawet te, które już od kilku miesięcy nie widziały starej EP na oczy.

Spróbuję