Wpis z mikrobloga

Tak jak wcześniej na #tinder miałem ustawione same dziewczyny, tak dziś zmieniłem se orientacje na chłopców. Jest to któreś moje konto w przeciągu ostatnich kilku miesięcy, i tak jak w założonym trzy dni temu koncie miałem 15 par z dziewczynami, tak dziś na jakieś 40 przesunięć w prawo miałem 35 par ( ͡° ͜ʖ ͡°) wnioski? refleksje? No cóż #rozowepaski, wybór jest oczywisty, zmarnowałyście fajny materiał na męża który od teraz będzie bawił się pałeczkami z kolegami z tindera ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 13
@jenerau nie wykluczam, że masz urodę w sam raz dla chłopaków, może Ciebie lajkują romantycy, a żeby uprawiać seks potrzebują prawdziwej miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@banjo: czy ja wiem? z twarzy raczej na ciepłego nie wyglądam, ale jak raz byłem u koleżanki, to jej mame się jej pytała czy jestem gejem, bo na takiego wyglądam XD wiec w sumie sam nie wiem

gorsze jest w sumie to, ze czasem zdarza mi się przeglądać tindera w pociągu jak nikogo nie ma, a teraz trochę przypał jeśli w parach mam samych Maksów, Stasiow czy Adamów ( ͡º