Wpis z mikrobloga

#freelancer #wycena #java #developer hej. robię aplikację która najprościej mówiąc działa tak, że wskazujesz lokalizację plików pdf które są skanami dokumentów i aplikacja rozpoznaje na tych skanach czy zaznaczone w określonym miejscu (stałe miejsce, kilka szablonów) jest TAK czy NIE i następnie zapisuje w bazie. aplikacja robi to na podstawie porównania ze wzorcem. aplikacja jest napisana w Javie. i pytanie. ile taka aplikacja może być warta? skuteczność aplikacji ponad 98%, interfejs graficzny - tylko wskazanie lokalizacji PDF i wyświetlanie logu
  • 5
@giwer93: Wygląda na prostą, więc ja bym wycenił całość, np. dał stawke przecietnego programisty * ilosc godzin potrzebnych do napisania i zaokraglil w gore. Cos takiego: 40zl * 16h = 640. Zaokraglamy w gore i jest 1000zł.

Jeśli to firma, to ja bym przyżydził ile się da, poniżej 2k bym nie schodził.
ok dzięki :) pierwszy raz piszę na zlecenie aplikację i nie wiem z jaką kwotą ruszyć w ogóle. to już mam jakiś punkt wyjścia. dzięki
@giwer93: No to wszystko zależy od twojego stażu. Jesli nie zarabiasz więcej niż 3k, to raczej 2k to byłoby dużo. Zależy tak na prawdę jakie masz układy. Jeszcze Cię podliczą i będą robić wyrzuty, Imho 1000-1500zł to jest idealna kwota na aplikację, która wymaga trochę wiedzy i jest specjalistyczna, tzn. całkowicie customowa, a nie zajmuje zbyt dużo czasu.

Jeśli nie jesteś programistą, to musisz przeanalizować sobie ile ci to zajmie, ja