Wpis z mikrobloga

@rvsky: Kiedyś tak było, obecnie zważywszy na to, że mają duży projekt LTE w glebokim maintenance'ie to wrócili do praktyki "bierzemy kogo się da i go się doszkoli". No, a że im jakość leci na łep na szyję, to kto by się tam przejmował :p
@rvsky: Ale ogółem tieto nie polecam, bo mają #gownoprojekty i bardzo korporacyjne podejście do pracowników (ogólnie panuje tam kiepska atmosfera pracy). Fajny wydaje się Global Logic (dobre zarobki), ale założyciel szczecińskiego odziału był kiedyś szefem w Tieto, kiedyś (właśnie za czasów jego "rządów" w Tieto) z dnia na dzień wywalił 12 osób :D Ludzie się wystraszyli i zaczeli stamtąd uciekać, przez co powstał szczeciński odział Mobici :D (mają tam fajne projekty,
@rvsky: O intive wiem tylko, że istnieje. Zaś Huuuge kojarzę, że zajmuje się tworzeniem gier (kiedyś znajomy tam wylądował, ale z tego co kojarzę, szybko zmienił firmę) i ma siedzibę blisko bulwarow (widzę ich często jak wychodzę na spacer). Ja na codzień zajmuję się innymi rzeczami (systemy embedded typu radia samochodowe, sterowniki, smart systemy etc.) niż te którymi specjalizują się w/w firmy, stąd też nie mam tam "swoich ludzi" (czyt. znajomych
@rvsky: Ja juz pracuje w branży ok 3 lata (ciągle ta sama firna), ale rozglądalem się po rynku jak jest w innych korpo IT, by mieć porównanie.

Tak w ogóle w jakich technologiach się specjalizujesz? ;) Bo u mnie też szukają programistów #cpp #javascript #nodejs #python także jakbyś kiedyś szukał czegoś w tym kierunku to wal śmiało na pw;)
@rvsky: przegladam Twoje posty i widze ze szukasz ludzi z laravela a sam w sumie masz troche problemy z nim. Pracujesz dla zagranicznych klientow czy pl tez? Praca zdalna wchodzi w gre? Jestem teraz na umowie probnej w lokalnej firmie, ale nie wykluczone ze bede zmienial/szukal dodatkowej bo teraz poki co to siedze w .net, wolalbym cos co lubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)