Wpis z mikrobloga

@Reality: Zawsze ta misja w SA mnie #!$%@?ła. Ja rozumiem mordowanie gangsterów i policjantów, którzy do ciebie strzelają, ale zamordowanie niewinnego pracownika budowy? Dlatego #!$%@?ć fałszywego CeJota, w moim sercu tylko Tommy Vercetti, który przynajmniej nie udaje że jest dobrym człowiekiem.
@Donmaslanoz14: A podkladanie bomby przez Tommyego w kawiarni? Co prawda nie wiadomo czy to nie porachunki gangów, ale raczej #!$%@? na wlasciciela, bo nie placil. I tutaj druga sprawa - ostrzeliwanie sklepów, bo nie chcieli płacić haraczu. Okej no średnie porównanie do zalania kogoś żywcem betonem, chociaż sprawa z bomba i niewinnym cywilami już bardziej. Każdy z protagonistow gta jest "cold blooded" zabójcą i uważam że ich czyny nie podlegają dyskusji,
@Reality: Ale o tym mówię. Każdy protagonista GTA to morderca. Tylko sęk w tym, że CeJot i Vic Vance udawali że nie są. Narkotyki? Nieee, ja się nie mieszam w tę sprawy, to złe. 10 minut później strzelanie do przechodniów z kałasznikowa. yyy bo ja to robię w szczytnym celu, na operację brata xD.
Vercetti i Toni Cipriani byli członkami włoskiej mafii, wiedzieli z czym to się wiąże, to nie udawali
@Donmaslanoz14: No bo ogólnie wiadomo że to parodia. XD Nie taka jak saints row, bo to już parodia parodii (gta). W gta tej parodii jest niby mało, tego się nie widzi tak na pierwszy rzut oka, więc można grać z poważniejszym podejściem, szczególnie że fabuły są właśnie takie dorosłe. Zagraj w v bo jest kozacka, nie wiem na co czekasz. Będziesz żałował że tak późno zagrales. XD Online to gowno, ale