Wpis z mikrobloga

Byłam wczoraj na ryneczku i jakaś babuleńka nie moze sie zdecydować między dwiema różowymi bluzeczkami za 8 zeta ;D Pyta mnie o radę:
- Która ładniejsza? Ta z kieszonką czy ta z listkiem?
Odpowiadam zgodnie z prawda:
- obie ładne, ale ta z listkiem taka żywsza, zresztą motywy roślinne bardzo modne w tym sezonie ;)
Babcia zadowolona, "jednak młodzi to się znają" :D

Tylko teraz się zastanawiam czy mi wyrzut na sumieniu nie pęknie jak ktoś postępową babcię uświadomi, że dumnie paraduje zmarihunaen na piersi! 8D
kellybundy69 - Byłam wczoraj na ryneczku i jakaś babuleńka nie moze sie zdecydować mi...

źródło: comment_cmGK5jynUDDUFuCu4nrd1FnE8YG1iyGe.jpg

Pobierz
  • 7
@kellybundy69: jak miałem z 9 lat i byliśmy na wycieczce szkolnej we Wdzydzach kiszewskich, to kolega kupił sobie wisiorek z listkiem i mówił "patrzcie kupiłem sobie wisiorek z listkiem kasztana!" XDDDD
Chyba nikt z nas nie był świadomy co to jest, dopiero siostra mnie uświadomiła xD
@phaxi: @TwojStaryToKorniszon: Było było. Byłam kupować ogórki gruntowe i koper na korniszonyxD I dla swojej babci tez kupiłam tylko czarną bo ma żałobę po dziadziusiu... myśle, ze jej sie spodoba, bo bierze klony. Ale mówi, ze tylko pół dziennie bo to narkotykxD kiedyś mówi do swojego syna - kawalera co z nią mieszka: "Stasiu, bo coś smutna, jedź do miasta, kup narkotyków, zjemy i będziemy siedzieć" ;D
kellybundy69 - @phaxi: @TwojStaryToKorniszon: Było było. Byłam kupować ogórki gruntow...

źródło: comment_h7YyHYB0i6rIzdHcgMjJKpQ6pNHTIkB3.jpg

Pobierz