Wpis z mikrobloga

Od dawna hejtuję grubasa (za wyłudzanie hajsu, za "prywatne sprawy", za ciągłe kłamstwa, itp. itd.), ale na "ataki" za "zakup" działki chyba nie zasłużył (a jeśli już, to tylko dlatego, że kazał nam tak długo czekać).

Przecież od początku była mowa o zwykłym ogródku działkowym, a nie normalnej działce budowlanej, która nawet na obrzeżach Torunia kosztowałaby pewnie ponad 200 tysięcy. Nie rozumiem skąd ten hejt... Jeśli grubas wszystko dobrze przygotuje, to streamy z ogródka też mogą być fajne...

Niech kupi i rozstawi jakieś plastikowe meble ogrodowe (na których m.in. postawi lapka), obok rozłoży jakiś leżaczek do opalania dla Gochy, jeszcze dalej postawi basen i grilla. Niech przemyśli gdzie chce zainstalować kamery - mogą to być jakieś pale, żeby widok był lekko z góry i JAZDA!

Dla mnie takie weekendowe streamy z działki byłyby fajną odskocznią od np. tygodniowych streamów z remontu meliny.

#danielmagical
  • 13
@PZt37: Ale lasy też nie są niczyje tylko "lasy państwowe" (czyli też jakaś kontrola istnieje) A jeśli mówimy o prywatnych terenach to przecież one też są kontrolowane w jakiś sposób. A że jego content polega na robieniu patologii, to w terenie będzie miał związane ręce, czy tego chce czy nie.
@PZt37:Według mnie nawet gdyby kupił na kompletnym odludziu, to po pewnym czasie i tak zarobiłby sobie na szybkie "kopy".
magical taki jest, robi patologię to przyciąga automatycznie nieszczęścia (ale robi to na własne życzenie).
@patryczek11: Jasne, że tak. Mam pełną świadomość, że kupił ją wyłącznie z obawy przed internetowym "linczem".

Chodziło mi o głosy oburzenia, że "to tylko ogródek działkowy a nie normalna działka". O normalnej działce nigdy nie było mowy...

@ALFONZO: Nie zrozumiałeś... Mam pełną świadomość, że działka jest spóźniona i powinien ją załatwić te ~2 miesiące temu, kiedy zebrał na nią kasę. Chytry i skąpy grubas ten czas zmarnował, bo najwyraźniej liczył
@TW-Misiek: Ja też bym chciał, żeby Magical streamował z np. kosmosu, wycieczki po Stanach albo żeglugi statkiem po Oceanach. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Działka o jakiej piszesz (do kilkunastu km za Toruniem) + przyczepa kempingowa "na chodzie" (nawet bardzo stara, swoją drogą kto by ją tam przy każdym streamie zawodził i przywoził, bo przecież na takim totalnym zadupiu strach byłoby ją
@vegeciak:
To nie ja pisałem o "przyczepie kempingowej kilka km za Toruniem". Ale jak już przy tym jesteśmy (mi chodziło o działkę ROD)
Regulamin ROD
"§ 107
"...8. Odległość altany od granic działki nie może być mniejsza niż 3 metry.
9. Jeżeli plan zagospodarowania rodzinnego ogrodu działkowego określa miejsce usytuowania altany, członek Związku zobowiązany jest do jej wybudowania zgodnie z tym planem.
10. Altana w ogrodach poza granicami miast może być
@TW-Misiek: 1. Przepraszam, pomyliłem Ciebie z kimś innym.

2. Nie znam się na ogródkach działkowych - nigdy takowego nie miałem. Nie wiem czy jest jeden regulamin dla wszystkich ogródków czy każdy związek/spółdzielnia/oddział (czy jak ich tam zwał) ma swój własny. Co nie zmienia faktu, że grubas od początku miał oglądać działki już zabudowane (z jego budżetem miał w czym wybierać), więc nawet nie dopuszczam myśli że kupił pusty "trawnik" bez domku/altany.