Wpis z mikrobloga

to chcesz na przeczyszczenie czy na zatwardzenie? Zdecyduj się chłopie :)
W takim wypadku węgiel dużo w tabletkach albo stoperan.
  • Odpowiedz
@PigulaBezPowolania: nie ma opcji bym usnal jesli sie tego nie pozbede.Pierwszy raz w zyciu mialem jakby skret kiszek kilkukrotnie. Nie moglem ani lezec ani stac, bol ze brzuch sciska,tylek,nogi. Nie wiem co to 1 raz od 23 lat tak mialem. Z rana sie zalatwialem ale teraz nie moge boli od sciskania ktorego nie moge rozluznic. I co chwile brzuch mi tak dziwnie burczy
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: Może masz atak pęcherzyka żółciowego? Boli pod prawym łukiem żebrowym? To będzie to. Rozkurczowo weź jakąś nospę, na ból ibupfoen. Lekka dieta i za tydzień będzie lepiej, ogranicz tłuszcze. Jak boli na środku, to może z kolei być OZT, czyli trzustka. Wtedy raczej 999...
  • Odpowiedz
@KlonKlona: smiej sie ale taka metoda jest w podrecznikach do pielegniarstwa. Chodzi o to by poprawic perylstaltyke jelit. A w prawo dlatego ze taki jest kierunek kupki jak idzie w jelitach...

#ozawenakashi i napij sie cieplej herbatki. Najlepiej jakies ziolowej, rumianku np.

#jurii bez paniki to pewnie wzdecia i zatwardzenie. Oczywiscie moze byc to co sugerujesz ale jak jest w stanie z nami pisac i isc do toalety to raczej nie
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi:
Ja czasem tez tak mam jak sie wlasnie #!$%@? za duzo czegos a potem leze i zaluje. Najczesciej mija po jakims czasie i wlasnie herbacie...
Jesli juz tak miewales to tym razem moze byc podobnie i nie jest to nic groznego. Po prostu twoj przewod pokarmowy nie moze sobie poradzic z strawieniem tak ciezkiego jedzenia.
  • Odpowiedz