Wpis z mikrobloga

#a2mobile #telefony #kiciochpyta

Co sądzicie o a2mobile? Myślę o przejściu na ofertę na kartę, 19.90 i wszystko nielimitowane.

Virgin Mobile też ma fajną ofertę, ale brak darmowego roamingu, a ja sporo jeżdżę więc odpada. Plush ma również ciekawą, 10GB internet, reszta nolimit.

Coś innego polecacie?
  • 5
@mrok8 korzystam już kilka miesięcy z a2mobile, sieć jak sieć, dzwonić dzwoni się, smsy wysyła, nie ma problemu, trochę więcej zamoty z mms które niedawno wprowadzili i z konfiguracją różnie, ale bok przyjazny i pomaga, jedyne o co się można przyczepić to internet, działają na plusie i swojej strukturze aero, szału nie ma, mam tel w dual sim i druga kartę w play, bez porównania na korzyść play, takie moje zdanie po
@mrok8 mieszkam w Częstochowie, prędkości średnio o połowę mniejsze niż uzyskiwalem z karty play, mało kiedy i gdzie przekraczał 10 mega, na play średnio te 14-18 mega zawsze szło. Na wyjazdach a2 też słabiutko
@mrok8: od 2 miesięcy mam a2mobile. Troche lipa z przedłużaniem pakietu, przed końcem miesiąca doładowałem za 20zl pieniądze pobrało pakietu nie włączyło. Trzeba było wojować kilka dni i reklamować. Poza tym ok.