Wpis z mikrobloga

tldr: Nowa strona - są turnieje w gry Blizzarda i Brawlhallę. Można wygrać sprzęt gamingowy.

Mirabelki i Mirki!

Chciałbym przedstawić Wam moje (między innymi) nowe dziecko, które powstawało rok i cztery miesiące, ale w końcu jest. Strona https://www.e-sport4u.com, jak łatwo domyślić się po nazwie domeny, to miejsce związane z moją pasją - e-sportem. Można poczytać newsiki, pograć w turnieje i wygrać sobie przy okazji jakiś sprzęcik. No bo jeśli i tak wieczorem grasz w którąś z dostępnych u nas gierek, to czemu by nie spróbować przy okazji wygrać nagród?

W tym momencie zapowiedziany jest pierwszy cykl turniejów. Odbędzie się w dniach 25.08 - 27.08. Wstęp jest darmowy, a na zwycięzców czekają nagrody w naszym magazynie.

Kilka najważniejszych informacji:
Turnieje:

- będą się odbywać w takie gry jak: Hearthstone, HotS, Overwatch, Brawlhallę, co każdy weekend (od piątku do niedzieli),

- dają możliwość wygrania punktów, które można wymieniać na nagrody, oraz wygrania nagród bez konieczności zdobywania punktów,

- są darmowe. Można kupić konto premium, które pozwoli zdobywać więcej punktów w turniejach, ale nie jest to obowiązkowe, żeby wziąć w nich udział.

Także... serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w turniejach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #rozrywka #esport #pcmasterrace #internet #overwatch #hots #heroesofthestorm #hearthstone #brawlhalla
źródło: comment_IAv8hwOMbetEMeWqFBbS7fTT8tFYtMLk.jpg
  • 1