Wpis z mikrobloga

@krasecz: Racja jest pośrodku. Zadajesz podstawowe pytania, a szybko mógłbyś znaleźć sam tę informację - wymagało to jednak wysiłku, którego nie podjąłeś. W tagach językowych co chwilę pojawia się to samo pytanie.

Z drugiej strony nie musiało to być zakomunikowane Ci w tak dosadny sposób. I wołam @mike78, bo co to za obgadywanie.
@Maglev: Ale nie uważasz, że formą szukania jest pytanie osób które uczyły się języka z różnych materiałów i z własnej opinii mogą coś polecić? W tagu #hiszpanski gdy przeglądam go w telefonie jest max 20 wpisów gdzie najstarszy ma ponad 4 lata. i połowa to jakieś pierdoły niezwiązane z moim pytaniem ani trochę.
@widaczew: Nie jest to dla mnie podręcznik lecz dla osoby z mojej rodziny która jest 50+, chciałbym żeby był w miarę przystępny polsko-hiszpański podręcznik + materiały multi
@krasecz: Kto pyta, nie błądzi. Ja przykładowo w tagu poświęconemu angielskiemu widzę co godzinę to samo pytanie i czasami ma się wrażenie, że ludzie przychodzą tylko po to, aby im materiały podsunąć pod nos. W tagu o hiszpańskim - jak teraz spojrzałem - jest już sporo rozmów na ten temat.

Ale nie usprawiedliwiam, nie jestem fanem takiej komunikacji.
@Maglev: Ja to wszystko rozumiem, ale można to powiedzieć w mniej chamski i dupkowaty sposób. Nie trzeba być bucem, żeby napisać : w tagu którego użyłeś są odpowiedzi na twoje pytanie, pozdrawiam.
@krasecz: Kolego, dziękuję ci za poradę, ale prawda jest taka, że KAŻDY CZŁOWIEK ma jakieś problemy psychiczne. Jednocześnie chciałbym cię przeprosić za być może zbyt agresywny charakter mojej odpowiedzi. Po prostu już mi po którymś tam z kolei razie nerwy puściły, ale nie bierz tego do siebie. Jeśli chodzi o język hiszpański to życzę naprawdę wszystkiego dobrego w nauce. Buena suerte, amigo!
@xhxhx: Weź się nie kompromituj chłopczyku / dziewczynko. Kolega @mike78 jak najbardziej udziela się pod tagiem #hiszpanski. Ostatnio coś nie wrzuca wpisów, ale publikował sporo ciekawej treści na temat języka, ciekawostek, czy wskazówek. Widzę że jesteś siedem lat na wykopie, a nie wiesz, że tam z prawej strony trzeba wybrać konkretny miesiąc aby wyświetlić resztę wpisów danego autora, bo domyślnie wykop pobiera tylko kilka ostatnich wpisów celem odciążenia bazy danych?