Wpis z mikrobloga

@Matt23: To tak samo jak z tagiem motoryzacja. Mnóstwo pytań w stylu "jakie auto do x tysięcy złotych" mimo, że w google jest tego od uja i bez przerwy ktoś się o to pyta zamiast zrobić samemu lekkie rozeznanie i zapytać się który model z wybranych jest najlepszy. Ja tam rozumiem chłopa @mike78 że się wściekł.
  • Odpowiedz
@Tezluar: wykop sirjus biznes... nie ma o co się wściekać, tacy ludzie są i będą. Pod tagiem programownanie spamu było tyle że powstał tag naukaprogramowania. Tych wpisów to się czytać odechciewa bo w kółko to samo.
  • Odpowiedz
na co ta kurtuazja, i tak wszyscy już wiedzą że kulturą nie grzeszysz


@xhxhx: Masz rację. Postaram się to zmienić. Ale sam widzisz jak jest... Miłej niedzieli.
  • Odpowiedz
Ktoś już ci napisał, idź się leczyć bo jesteś totalnie #!$%@? xD Co za #!$%@? baran xDDD


@MuchomorCzerwony: Oj, pisali już wiele rzeczy. Naprawdę. Zawsze się znalazł jeden albo drugi kretyn, który tego czy owego nie rozumiał. Ja się nie zaliczałem do tych idiotów co to nie rozumieją. W tym konkretnym wątku wyszedłem na chama. Zgoda i przepraszam za to. Ale nie wyszedłem na idiotę, przynajmniej tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@Matt23: Niezła gównoburza wyszła, co nie? Nawet mi pousuwali co nieco. A najgłupsze w tym wszystkim jest to, że ja naprawdę chcę pomagać ludziom, oraz usprawnić ten system. Ja nawet byłbym w stanie uczyć za darmo hiszpańskiego, ale ne ścierpię idiotów. Dzięki za wsparcie, dalej szkoda strzępić ryja. Pozdrowienia z Helsinek.
  • Odpowiedz
@mike78: Ej, nie popieram takich dosadnych odzywek jak "pasożyt", "szmatko", czy co tam jeszcze napisałeś. Wyszedłeś na buca i ciągnąłeś dość nieprzyjemną dyskusję z idiotycznego wręcz powodu. Nie chcę się bawić w moralizatora. Mnie jedynie zirytował głupi post @xhxhx który zupełnie niesłusznie stwierdził(a) że nic od siebie nie dajesz pod tagiem, co jest całkowitą nieprawdą.

Mnie też męczą ciągłe wpisy z pytaniami jak zacząć naukę (tak jakby ludzie oczekiwali
  • Odpowiedz