Wpis z mikrobloga

19.08.2016 - 19.08.2017
**Tak - to już rok jak znany #polskiyoutube Michał @BOXDEL Baron zapie*dolił deklarację o piwie w Poznaniu ze mną.

Zaczęło się od tego wpisu
Tutaj mamy kolejną chęć wypicia piwa ze mną w Poznaniu
I tutaj...
And here...
To już jest nudne Michał - kolejna deklaracja XD
Ale od którego momentu ja nie odpuszczam? Od tego momentu postanowiłem że nie odpuszczę
Jeśli coś się pieprzy na Wykopie to mogę zrozumieć, ale już będąc pewniakiem zweryfikowanym na live u Magicznego.. już niezbyt

Nie odpuszczałem aż do momentu dnia 02.08.2017 kiedy nastąpiło coś czego się nie spodziewałem.
"Zamknij już mordę Dawid, spamujesz mi tylko powiadomienia od pol roku" (tutaj wpis)(to cytat)
Myślałem już że Michała tak zrageowałem, że już będę miał w Poznaniu na każdym przystanku "lufa pytanie" ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tu shocker
Z którego i tak nic nie wynikło bo Michał temat olał jak zwykle po jednym-dwóch dniach pisania ze mną,że teraz mnie w Poznaniu nie ma ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale to nie jedyna z wielu niespełnionych deklaracji Michała jakie były m.in.
- dojechanie Okiem Pazdana w Świnoujściu
- film o tym jak powinien wyglądać Urbex
- urbex ze "Strasznego szpitala"
- wjazd na kociołek do #danielmagical

A teraz wyjaśnienia dla ludzi, którzy notorycznie mnie obrażają bo "HURR DURR SPAMUJESZ BOXDELEM OD ROKU"

Dlaczego to robię?
Robię to dlatego by w końcu Michał odpowiadał za słowa które gada w Internecie i je realizował aniżeli gadał bez pokrycia.
Ile to było wyliczeń w stosunku pewnego strimera z Urzędniczej że nie spełnia deklaracji mimo że one trwają może maksymalnie miesiąc a nie po kilkanaście miesięcy? Sporo.
Pamiętacie jak Jakub Wątły zadeklarował że jeśli w przypadku gdy wyjdzie, że Wipler był bity przez policjantów to na następny program po tej informacji poliże but na żywo w TV. Zrobił to bo jest słownym człowiekiem

Nie będę też publicznie pisał o tym jak Michał tu pisałeś "no hehe piwko" a za plecami chciałeś mnie dorwać jak Agisa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Skończę te wywody bo to nie ma sensu ciągnąć jakichś referatów, więc zakończę to jednym.

Michale Baronie - jak masz jakikolwiek RiGCz to mam nadzieję, że w tygodniu przedPGA (2.10-6.10) lub poPGA (9.10-13.10) pojawisz się w Poznaniu, ustalisz ze mną na priv wszystkie szczegóły tak jak miałeś odwagę do mnie PIERWSZY napisać i obalisz ze mną "customowego browarka a nie jakieś leszki". W końcu Cię intryguję.( ͡~ ͜ʖ ͡°) Wyjaśnimy sobie przy okazji wszystkie niesnaski jakie mamy do siebie.

Na deser taka mała parodia #tiger - Mam nadzieję, że nie zarobię od Ciebie Michał w zęby lub nie dostanę kosy w żebro ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Parafrazując znane w środowisku FIFY "Maciej kasztanie kiedy draft?"

Mam wiadomość Michał ( ͡º ͜ʖ͡º)**

#boxdel #nieslownymichas #tojuzrok #humorobrazkowy #heheszki #oswiadczenie
x.....x - 19.08.2016 - 19.08.2017
**Tak - to już rok jak znany #polskiyoutube Michał...

źródło: comment_txJaeQHF6bQyab8hiO8t7woFrld9jM4m.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz