Wpis z mikrobloga

Kolejny odcinek: Polska prawica (KK) taka rozna od islamistow... ( ͡º ͜ʖ͡º)
Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/3879471/rozwiazlosc-w-barcelonie-sprowokowala-terrorystow-w-tvp-info-absurdalna/

Koalicja 'zrozumienia' ponad podzialami. Niech jeszcze ktoras #4konserwa sie piekli, ze islamisci to nie prawacy.
Czas spojrzec prawdzie w oczy - wyznajecie te same wartosci i to samo was drazni i oburza w liberalnej cywilizacji zachodnioeuropejskiej.

#religia #heheski #humorobrazkowy #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #polityka #dobrazmiana
pk347 - Kolejny odcinek: Polska prawica (KK) taka rozna od islamistow... ( ͡º ͜ʖ͡º)
...

źródło: comment_i7u60e5ygkCqToTU27mV5La7o7MV8r2s.jpg

Pobierz
  • 20
Wołam zainteresowanych (173) z list Nie ma żadnej neuropy., Antykomunistyczna!
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230 @miki4ever
@nom_om: no nie mogę pojąć tego skoku myślowego. Założenia:
Strona A wyznaje niemal te same wartości co Strona B. Zamachy zdarzają się niemal wyłącznie po Stronie A. Strona C zaprasza więcej strony A, a kiedy Strona B z którą Strona C była w konflikcie mówi że nie chce ich bo zamachy, Strona C mówi że wartości mają te same więc co kogo obchodzą zamachy.
Strona A - islamiści
Strona B -
@Usmiech_Niebios: nie znam niemieckiego.

Lewica zaprasza kulturę która ma więcej wspólnego z prawicą.

jedyne kogo ta twoja słynna lewica zaprasza to uchodźców z terenów objętych działaniami wojennymi. A to że wraz z nimi dostaje siędo Europy element niepożądany, to już wina rządzących i ich działań, lub bardziej ich braku działań
@nom_om: element nie dostawałby się gdyby uchodźcy nie byli przyjmowani, prawda? To że się dostaje, to właśnie wina braku działań, ponieważ próby sortowania jednego od drugiego z tego co wiem zakończyły się porażką - zbyt duże koszty wymagające odróżnienia uchodźców od migrantów ekonomicznych, brak miejsca gdzie można ich odesłać itp.
I nie odpowiedziałeś na pytanie o czarno - białe podejście wobec prawicy i Islamu.
@pk347: jestem bardzo ciekawy, czy szanowny pan ksiądz był w ogóle w Barcelonie. xD po drugie, szanuję jego upór i determinację w poszukiwaniu tej rozwiązłości, ponieważ Barcelona jest #!$%@? wielka i kluby nie są tam jakoś szczególnie wyszczególnione wśród architektury i znalezienie tych "rozwiązłych" miejscówek bez polecenia od kogoś konkretnego adresu, jest niemożliwe dla zwykłego turysty. xD czyżby pan ksiądz zwiedzał Barcelonę pod kątem rozwiązłości? xD przy tym nawet retoryka "sprowokowała
@pk347: Koronny dowód na to, że owo słynne multikulti jest w Polsce obecne już teraz - bo jakoś nie czuję jakichkolwiek więzi kulturowych czy cywilizacyjnych z narodowo-katolickimi fundamentalistami pokroju tego pana.

Mentalnie niczym się nie różnią od fanatyków nawalających z kałachów na arabskiej pustyni.
Koronny dowód na to, że owo słynne multikulti jest w Polsce obecne już teraz - bo jakoś nie czuję jakichkolwiek więzi kulturowych czy cywilizacyjnych z narodowo-katolickimi fundamentalistami pokroju tego pana.

Mentalnie niczym się nie różnią od fanatyków nawalających z kałachów na arabskiej pustyni.


@BielyVlk: mam tak samo - czyli jednak kleska multikulti ;)