Wpis z mikrobloga

#fpldraftturbo (6) #fpldraft (24)

GW1
Ruszyliśmy bardzo spokojnie, średni wynik w naszej draftowej lidze nie powala na kolana (43,125). @Ostrzewtlumie nie mógł wziąć udziału w drafcie, więc ma szpital i musi posiłkować się transferami przed GW2. Lider złożył świetną obronę Kolasinac - Baily - Vertonghen - Kompany i razem z bramkarzem to dało mu 28 punktów. Dodać do tego Vardy'ego i Mkhytaryana i wszystko jasne.

@anewerror (xhaka madafaka) 58
@dziobalica (Kupujemyobamejanga) 55
@parachutes (parachutes) 46
@freekid (free team) 43
@cb_radio (Sibrejkorz) 42
@Vojtazzz (bzium) 39
@Ostrzewtlumie (UjeBobry FC) 31
@Tywin_Lannister (no cześć.) 31
Pobierz parachutes - #fpldraftturbo (6) #fpldraft (24) 

GW1 
Ruszyliśmy bardzo spokojnie, śr...
źródło: comment_aiSqKUCYtZZCWLcTrjCXcdIKFBjUBOXo.jpg
  • 23
@ikar4: Draft na początku jest najważniejszy, wiadomo, ale reszta sezonu też ma znaczenie. Zawsze są jakieś kontuzje, transfery, odkrycia i niewypały, a tych nie do ruszenia ma się ok. pięciu.
Son, Sterling, Sane, Gross, Richarlison, Smalling, Arnautovic. Oni wszyscy zmieniali właścicieli po drafcie.
W draftach NBA, NFL nieraz widziałem gdy na początku najlepsi wypadali komuś na cały sezon przez kontuzje i wydawało się że po czymś takim są bez szans na
@perun86: no zdecydowanie bardziej skupiłem się na zwykłym fantasy, nie mam za dużo czasu żeby analizować dwa składy. Ale szacuneczek, wasza liczba transferów mnie zaszokowała!
@parachutes: Spóźniony wpis ale również dzięki za grę w drafcie jak i w zwykłej fantasy lidze :) W drafcie coś tam starałem się zazwyczaj co kolejkę pozmieniać bo niestety wiele wyborów na początku nie okazało się trafionych ale udało się zająć podium :) 8 osób wydaje się w sam raz, jeszcze jakby większość regularnie grała to byłoby fajnie :P