Wpis z mikrobloga

Jak zniszczyć komuś życie przez Facebooka w jednym akcie... Dziś moją tablicę zalała fala udostępnień zdjęcia samochodu. Zrobiła je osoba, która widziała jak kobieta wyrzuca z niego psa na pole i odjeżdża. Jest więc wzburzenie, zdjęcie tablicy rejestracyjnej i prośba o udostępnianie w celu społecznego ostracyzmu winowajczyni. Szybko udaje się ustalić kierowcę pojazdu, wycieka jej imię i nazwisko, adres, miejsce pracy itd. Ludzie ją wyzywają, piszą do niej, grożą itd.

Tymczasem okazuje się, że PRAWDOPODOBNIE dziewczyna wcale nie wyrzuciła psa. Tłumaczy się, że stała przy polnej drodze i ów pies łaził sobie po okolicy (jak to na wsi) i zaczął się do niej łasić. W momencie gdy odjeżdżała, po prostu zostawiła psa tam gdzie łaził (może wiele osób to oburzy, ale serio tak często wygląda życie psa poza miastem, że łazi sobie bez kontroli po okolicy).

Jednym wpisem narażono dziewczynę na szkalowanie i groźby. Ch. wie czy jakiś debil nie podjedzie teraz pod jej dom lub pracę i nie odwali jakiejś maniany.

Źródło: https://www.facebook.com/ansk312/posts/1656584151027621

Skrin do otwarcia w nowym oknie.

#facebook #facebookcontent #lodz #smiesznypiesek #psy
ksaler - Jak zniszczyć komuś życie przez Facebooka w jednym akcie... Dziś moją tablic...

źródło: comment_lNSowscYIkdhnfdM7D9IFrU6mAqEPzTW.jpg

Pobierz
  • 78
@ksaler: wlasnie to jest takie #!$%@?, identyczne sytuacje sa z #policja ludzie zaczynaja ich kręcić gdy im juz puściły nerwy, albo przy zatrzymaniu i drą sie jak ich to bardzo nie boli albo jacy sa niewinni... warto zobaczyc jak CBSP lub SPAP/BOA zatrzymuje podejrzanych.... ludzie to taka głupia istota, ze zamiast podjechać i zatrzymać kobietę to lepiej upublicznić wszystko na fb...
@Slawek91: nie piszę "zawsze" - piszę "często". Sam to widzę niejednokrotnie, znam psy, które łażą wszędzie, ale nie dzwonię na policję, bo doskonale wiem gdzie ów pies mieszka...
@ksaler: W mojej gminie by to nie przeszło. Sąsiadowi uciekł pies z podwórka. Za godzinę dostał mandat. Do tego co jakiś czas hycel jest wysyłany w teren i łapie wszystkie psy co biegają po wsi. Natomiast moim zdaniem dziewczyna ściemnia. Kto normalny głaszcze obcego psa. Do tego po co uciekała jak ktoś za nią jechał i trąbił. Już nie wnikam w to po co zatrzymywała się na polnej drodze, ale skoro
W mojej gminie by to nie przeszło. Sąsiadowi uciekł pies z podwórka. Za godzinę dostał mandat. Do tego co jakiś czas hycel jest wysyłany w teren i łapie wszystkie psy co biegają po wsi.


@Slawek91: widocznie nie w kazdej gminie tak jest...

Natomiast moim zdaniem dziewczyna ściemnia.


@Slawek91: nie przeczę, piszę że się tłumaczy

Kto normalny głaszcze obcego psa


@Slawek91: ja! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ksaler: jeszcze dla pewności przydałaby się opinia znajomych i sąsiadów, żeby potwierdzić lub zaprzeczyć, jakoby posiadała takiego psa. Gdyby się potwierdziło, to dopiero wtedy należy działać.