Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie - obserwując to, co się dzieje wokół #przegladarki #firefox57 odnoszę wrażenie, że w listopadzie #mozilla wypuści nie aktualizację, ale kompletnie odnowiony produkt. Poprawki w interfejsie idą na plus (jest ładniej), szybkość interfejsu i renderowania stron konkretna, stabilność nie taka zła (wczoraj tylko wywaliła się jedna karta z filmem na YouTube).

Jedynie szkoda rozszerzeń i technologii XUL (jest z nami od 1998 roku). Do listopada jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, że Mozilla dobrze go wykorzysta, bo #firefox potrzebuje nowego życia
Pobierz M.....5 - #oswiadczenie - obserwując to, co się dzieje wokół #przegladarki #firefox57...
źródło: comment_dNsamVvZZwQ9kIuzJxo4APRRhKkzkyVr.jpg
  • 4
Ja ostatnio przesiadłem się z Chrome na nową Operę i muszę przyznać, że godna polecenia. Przyjazny interfejs, szybka, wygodna :3. Mozilla dalej taka trochę mułowata się wydaje. Liczę, że wydadzą coś nowego, bo w sumie Firefoxa się używało przez dłuższy czas ʕʔ
@Kakaranish: również używam Opery i bardzo sobie ją chwalę (w pracy jedynie Firefoxa). Opera posiada idealny interfejs jednego okna, szybkość i bardzo użyteczne drobne funkcje (np. podpowiedzi, co zrobić gdy zaznaczam tekst) :)