Wpis z mikrobloga

#got #gameofthrones #graotron
No ja Wam powiem mordeczki, że w tym najnowszym przyszłym odcinku ( ͡° ͜ʖ ͡°), to pierwszy raz poczułem tak mocno, że jakość spadła. Mnie na przykład nigdy nie przeszkadzały te skoki z miejsca na miejsce i w czasie, bo sobie w kilka sekund w głowie układałem, że 'aha, to było wcześniej, to później, a tutaj sobie postać podróżowała, tylko tego nie pokazali' i tak dalej, ale w tym najnowszym epizodzie jednak to już ze spójnością czasową naprawdę słabiutko. Poza tym same wydarzenia, pomysły postaci, ich zachowanie i tak dalej wydają się w najlepszym wypadku naciągane, a często zwyczajnie głupie, tak samo ogólnie różne rozwiązania fabularne. Widać, że sobie nie radzą z tym wszystkim z czym Martin się zagalopował w książkach, jest od cholery ucinania, naciągania i tym podobnych.

Nie żebym płakał i narzekał, bo dalej się ogląda super, tylko teraz to bardziej się zdaje takie typowe monumentalne widowisko fantasy w stylu Warcrafta, niż zgrabnie opowiadania historia Gry o Tron jaką "kiedyś znaliśmy"...
Pobierz
źródło: comment_jzIZJuhc8YUWwyZTLmn5zSxdEPC132QK.jpg