Wpis z mikrobloga

@klema: @pilovsky: Właśnie z żoną szukamy jakiegoś last'a na dniach. Wstępnie się orientowalismy to, jedyne warte uwagi są tereny północne. Wyspa bardzo piękna, z wieloma różnymi widokami. Największy problem to jeżdżenie autem. Grecy jezdzą pijani i jak #!$%@?... Droga 3 pasmowa a mija się 5 aut, z tego 2 w przeciwnym kierunku :D
Trzeba bardzo uważać. Warte odwiedzenia jest knajpa 7th Haven, podobno zachody słońca zapierają dech ( ͡°
@bLnq: SAmi, kupione loty, zarezerwowany hotel :) jedyne właśnie nas martwi jak dotrzeć tam jeżeli lądujemy o 24 a kilkadzisiąt kilometrów do noclegu :) Dzięki za odpowiedź.
@klema: A w których rejonach hotel? Ciekawą mnie ceny taksówek, w przypadku kanarów to nie były one zbyt drogie. Wynajmujecie auto? Jeżeli loty wykupiliście czarterowane, to dopytaj w biurze podróży, które to organizuje o transfer z lotniska. Zazwyczaj lecieć będziecie z jakąś wycieczką, która transfer będzie mieć zapewniony( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klema: byłem na Korfu w zeszłym roku w pierwszej połowie września i najbardziej mnie wkurzyła zła pogoda, bo na 7 dni z 14 padał deszcz :( Hotel miałem w Kasiopi na północy, piękne plaże, klify, urokliwe miasteczka. Co do jazdy Greków nie podzielam opinii @bLnq. Miałem auto wypożyczone na 1 dzien i zero kłopotów na drodze. Droga z lotniska na północ jest meeeeega kręta. Nie mam choroby lokomocyjnej ale droga