Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję kupić #ps4 wraz z wyjściem fify 18. Graczem nie jestem, oprócz fify w planach mam jeszcze jakieś wyścigi (może kupię po taniości Asetto Corsa, Project Cars albo Driveclub (1 z tych 3), po premierze pewnie też Project Cars 2). Oprócz fify gra okazjonalna. Kupować pro czy niekoniecznie? Czy technologia 4k w ps pro jest na tyle przyszłościowa żeby warto było w tym topić pieniądze? Może za półtora roku wyjdzie PS5 i będę chciał zmienić konsolę? Do czasu kupna telewizora 4k będę miał ewentualnie lepszą grafiką w full HD np. w Project Cars, ale nadal nie wiem czy się to kalkuluje.

Póki co mam monitor 27 cali full HD - samsung sd590cs. W przyszłości pewnie kupię tv, ale nie mam zamiaru wydać 8k, bliżej trzech ;) Znajomy poleca 60 cali full HD od Samsunga - UE60J6240AW. Podobno jeśli chodzi o full HD to to już jest maks i lepszych matryc nie będzie. Wtedy standarodwy ps4 byłby wystarczający. W tych pieniądzach póki co mogę mieć pewnie jakiś badziewny 4k max 40 cali. Które rozwiązanie najlepsze? Zapraszam do dyskusji.
#playstation #consolepeasants #tv #samsung #telewizory
  • 14
@puchacz22: Jak masz środki na kupno PRO to bierz pro. Zawsze to kilka klatek więcej nawet przy 1080p. A jeśli zależy ci na kosztach i nie planujesz brać TV 4K i nie masz zamiaru grać dużo to myślę, że zwykły slim wystarczy.
@luz3r: No właśnie It's this thread again bo to trudny wybór :D Środki są, tylko nie wiem czy chce je wydać np. na tv 4k i czy np. za rok ceny nie zrobią się bardzo przystępne :) EA Access ma tą zaletę że jest taniej? Kumple grają na #ps4 dlatego raczej jest zafiksowany na tej platformie.
@puchacz22: Na twoim miejscu brałbym zwykłego PS4. Nie słuchaj o tych gadaniach o kilku klatkach - nie zauważysz różnicy a wyrzucisz tak na prawdę pieniądze w błoto.

Niby XOne ma EA access, ale za to PS4 ma większą bazę graczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do świąt bym też nie czekał, bo niby promocję wtedy są, natomiast często są to po prostu opłacalne bundle z grami, które widzę,