Wpis z mikrobloga

Mój świeży rysunek "Audiobook". Czas rysowania to "Kwestia ceny", "Kraniec świata", "Granica możliwości", "Okruch lodu", "Trochę poświęcenia" i połowa "Wiecznego ognia"
_________________________________________________________________________

Zapraszam do obserwowania tagu z moimi ilustracjami - #lapkotwory
facebook | instagram
#grafika #grafikakomputerowa #digitalpainting #wiedzmin #rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #fantasy #audiobook
lapko - Mój świeży rysunek "Audiobook". Czas rysowania to "Kwestia ceny", "Kraniec św...

źródło: comment_y6NjVQ6eeZ03zmyiXffnLwSZl5fT0yrY.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Mój świeży rysunek "Audiobook". Czas rysowania to "Kwestia ceny", "Kraniec świata", "Granica możliwości", "Okruch lodu", "Trochę poświęcenia" i połowa "Wiecznego ognia"


@lapko: Nie rozumiem tego, co napisałeś. Tytuł rysunku to "Audiobook", tak? A co to są te pozostałe tytuły?
  • Odpowiedz
@lapko: Lapko wez sobie ogarnij jakiegos pro mentora albo #!$%@? kurs w dobrej szkole.
Widac ze masz potencjal, skill tez juz calkiem, ale masz troche niedociagniec i w detalach sie wykladasz.
Niewiele brakuje do mistrzostwa :)
  • Odpowiedz
Jak @loczyn napisał choć ja bym ujął to innymi słowy niby wszystko cacy a jednak troche jak Wiedźmin film i serial... gdzieś uciekła ta epickość a jestem pewien, że potrafisz do niej dotrzeć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@loczyn @spellit jesteście w stanie tak palcem wskazać, albo bardziej konkretnie powiedzieć, jak głupiemu, co tu jest do poprawy? Bo sam widzę, że coś nie gra, ale nie umiem tego sprecyzować.
  • Odpowiedz
@lapko: to ciężko nazwać być może chciałeś zbyt wiele i przez to nie wyszło jak powinno niby jest epickość umiejętności masz na bank ale może to sama ko pozycja ja jestem kiepski w doradzaniu ale spytaj @trisek daje bardzo cenne rady i ma olbrzymią wiedzę.
  • Odpowiedz
@lapko: https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/002/550/350/large/slawomir-maniak-wtw-final-rgb5.jpg?1462997267 Zauważ, że mimo że na scenie dzieje się milion różnych rzeczy wszystko czyta się bardzo dobrze, plany są przejrzyste, mamy orków na pierwszym planie, w cieniu, praktycznie w całości na niebiesko(bo to ci źli, genialne :)), a dalej oświeconych ludzi w żółcieniach i brązach(bo to dobre chlopy, też genialne) i dalej zamki widoczki i jakieś ogry, wieże i inne dzidy przełamujące horyzont. Ogólnie do uproszczenia planów potrzebowałbyś może ze
trisek - @lapko: https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/002/550/350/large...

źródło: comment_DagcaV4VXtVxotmW7qNq5CtvIuQhdT47.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lapko: Koledzy: @trisek: @Rezix: bardzo ładnie Cię wyjaśnili.
Ja bym się doczepił sporo cieni, bo każdy cham z innej wsi. Wybrałeś trudną rzecz, bo masz backlight, a chcesz żeby jednak byli widoczni, ale w cieniu to jedynym cieniem może być AO, no chyba że masz alternatywne źródło światła.
No i niektóre obiektyw w ogóle nie mają cienia.

Ale najbardziej mnie to ztriggerowało [zał]. Nigdy, ale nigdy nie rób takich
loczyn - @lapko: Koledzy: @trisek: @Rezix: bardzo ładnie Cię wyjaśnili.
Ja bym się d...

źródło: comment_Rbhuo64GWb80bKTEQqihtRYZoZGpkHKM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz