Wpis z mikrobloga

Maspex sztandarowy przykład polskiego sukcesu w branży spożywczej , wykupujacy firmy zagraniczne ( były o tym znaleziska screen takowego zamieszczam pod wpisem) i kontynuujący szeroką ekspansję na inne rynki jest bojkotowany przez polskie spółki za tę słynną wpadkę z wpisem na fb reklamujacym napój TIGER w rocznicę rozpoczecia Powstania Warszawskiego.
No ja wiem, że można się pooburzać, ale z takiego powodu niszczyć tę firmę, która zdobywa sobie silną pozycję w państwach regionu?
Taki bojkot miałby sens gdyby to było jakieś stałe przewinienie. Dla mnie to czysta głupota i pokaz zacietrzewianie elit prawicowych.

"Grupa Lotos wycofa napój Tiger ze sprzedaży na swoich stacjach" - napisała w sobotę na Twitterze, dyrektor komunikacji Lotosu Anna Lutek. Ma to związek z kontrowersyjną grafiką opublikowaną na oficjalnym instagramowym koncie Tigera z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Internauci zwracają również uwagę na brak napoju na stacjach Orlen.


W 2011 do grupy należało ponad 20 przedsiębiorstw w Polsce, Czechach, Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.


http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-08-15/tiger-znika-z-polek-grupa-lotos-oficjalnie-wycofuje-napoj-ze-sprzedazy-na-swoich-stacjach/

#neuropa #4konserwy #gospodarka #maspex
szurszur - Maspex sztandarowy przykład polskiego sukcesu w branży spożywczej , wykupu...

źródło: comment_LXltkaZALW2Qxb8uvUYXYQZ9bMXUNAsk.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
- zdecyduj sie. Jednoczesnie narzekasz, ze kaza Maspex i nie ukarali T-Mobile czy ONR?


@baranowb: Wszystko jest napisane wystarczy czytać.
Uważam, że nie jest fair jeżeli tylko w jednym przypadku sie karze. Uważasz inaczej?
Natomiast przypadku Maspexu kara jest przesadzona, bo reakcja firmy jest własciwsza niż nieukaranego T-Mobile, któe zwlekało z rekacja i własciwie nie przeprosiło uboelwajać nie nad trescia reklamy z Polakiem złodziejem, ale tym, że Polacy się obrazili, bo nie znaja się na żartach.
To jeszcze bardziej wg mnie uwydatnia niesprawieliwośc kary wobec polskiej firmy, który przeprosił nie rozyła w
  • Odpowiedz
Różnice: - wtedy rządził inny rząd;

- reklama była na terenie obcego kraju;

- reklama odwoływała się do stereotypu, a nie do narodowej tragedii;


@Rupertciak: Ile razy mam napisac, że to nie ma ostatecznego znaczenia w sytuacji gdy nie przeprosili? To obecny rzad daje T-Mobile kase.
To, że reklama była za granicą jeszcze pogarsza sytuacje.
Czy T-Mobile za porpzedniego rzadu była dostawca usług czy stał sie nim później?
  • Odpowiedz
@szurszur:

Ile razy mam napisac, że to nie ma ostatecznego znaczenia w sytuacji gdy nie przeprosili? To obecny rzad daje T-Mobile kase.


To kieruj swoje uwagi do rządu, dlaczego nie napiszesz maila, nie zrobisz
  • Odpowiedz
To kieruj swoje uwagi do rządu, dlaczego nie napiszesz maila, nie zrobisz znaleziska?


@Rupertciak: To jest tak głupi argument, że aż zal odpisywac.

To raczej ogranicza pole do działania. Czechy to suwerenny
  • Odpowiedz
@szurszur:

To jest tak głupi argument, że aż zal odpisywac.

Podobnie jak gównoburza która robisz i przyczepianie się, że X lat temu nikt nie ukarał T-mobile (rządziło PO, a nie PiS).

T-Mobile działa w Polsce i dostaje lukratywne kontrakty. Pole działnia takie samo jak w przypadku Maspexu na
  • Odpowiedz
Podobnie jak gównoburza która robisz i przyczepianie się, że X lat temu nikt nie ukarał T-mobile (rządziło PO, a nie PiS).


@Rupertciak: Ty nawet nie czytasz tego co pisze, bo już ten argument, że ktoś inny rządził oddaliłem. Ten rzad płaci a przeprosin nie było. Rozumiesz?

Nie, nie decydujesz, to jest publiczny portal, a nie Twój prywatny folwark. Jak sobie założysz własny portal to będziesz sobie
  • Odpowiedz
@szurszur:

A czy ja popieram karanie w ten sposób?

Masz cały czas problem, że Maspex jest karany, a T-mobile nie. Toć można uznać, że przeszkadza ci to.

Wreszcie zrobiłes to co wynika z
  • Odpowiedz
Ty tylko skuczysz, że T-mobile nie ukrane, a karze się Polską firmę


@Rupertciak: Nie, ja ostatecznie uważam, że błedem jest karanie polskiej firmy gdy niemiecka nie była karana. Wymowa zdania w tej kolejnosci jest inna.
  • Odpowiedz
@szurszur:

Nie, ja ostatecznie uważam, że błedem jest karanie polskiej firmy gdy niemiecka nie była karana. Wymowa zdania w tej kolejnosci jest inna.


A ja uważam, że oba przypadki są inne, i Polska firma która szkaluje i śmieje się z tragedii własnego narodu, jest antypolska.
  • Odpowiedz
@szurszur: Być może, choć należaloby zrobić w tym celu przynajmniej sondaż. I tak wszystko zweryfikują wyniki finansowe - życzę jak najgorszych i przyjemnej kontroli z UKS. Żadna inna firma, nie pójdzie juz ich drogą jak Maspex zaboli.
  • Odpowiedz