Wpis z mikrobloga

Większość taka stanowcza "dobrze, że grubas siedzi huahuahu należy mu się bo w główce się #!$%@?ło". No fakt #!$%@?ło, ale jakby nie patrzeć trafił tam przez Małysza, a nie z własnej winy dlatego jak dziś nie wyjdzie tylko zostanie na sankach to zobaczymy za dwa max trzy tygodnie jacy będziecie szczęśliwi bez Go Ha Go Ha Ty stara meneliko I 3 zł. #!$%@? już jaki gruby się stał taki stał i tego raczej narazie nic nie zmieni, ale poważnie jestescie aż tacy zawistni, żeby życzyć małpce, którą sami stworzyliście wyroku? #!$%@?ło wam się chyba we łbach tak samo jak jemu jeśli tak xD. Dobra już #!$%@? tam celów nie realizuje, ale płacicie coś na te cele, że płaczecie bo działki nie kupił? Tez uważam to za szwindel i pewnie jej nie kupi, ale mam #!$%@? bo ja mu nic nie zapłaciłem xD. Aaa dobra może znajda się osoby co mu wysłały donate za trzy złote goha Jan Paweł II był wielkim człowiekiem.... i pultają się jakby to było 300zl a nie 3
#danielmagical
  • 13
@BagietkowyStworek: Żadne tam" przez Małysza", a już na pewno nie wyłącznie przez niego.

Skoro Daniel też poszedł na dołek, to znaczy, że musieli coś znaleźć bezpośrednio przy nim lub w samym mieszkaniu.

Daniel zarzekał się, że nie sypie, ale jaka jest prawda to możemy się domyślać. Na pewno robi to rzadziej niż taki Małysz. Ale z drugiej strony, jeśli zaufać Ozkowi, to może z tym być różnie.

Z innej beczki

Dzisiaj
trafił tam przez Małysza


@BagietkowyStworek: Tak jakby nie wiedział kogo zaprasza pod swój dach xD Tym bardziej, że już wcześniej się okazało że Małysz i Seba kłamali żeby się dostać razem na melinę.