Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak z Danielem ale co do Małysza to na pewno tak lekko dla niego się to nie skończy. Samo gadanie na streamie ze 3 razy kopnął Ozka w głowę i raz w żebra stawia go w bardzo złym świetle. Do tego gadał z zadowoleniem ze żeby nie Daniel to by kopał go dalej. Dla sądu to oznacza ze działał z premedytacją aby skrzywdzić drugą osobę. I w tym przypadku nawet ugoda z Ozkiem nic nie ma do rzeczy. Jak jeszcze rzeczywiście będzie jakaś sprawa o narkotyki to już w ogolę go dojadą.
On jest tak glupi ze samym #!$%@? na streamie daje dowody o swojej wine (nieważne kto zaczął ale konsekwencje - pobicie). Poza tym nie jest zbyt mądrą osobą, nie stać go na adwokata, starzy pewnie tez mu nie pomogą, a Daniel tym bardziej.
#danielmagical
  • 10
@vegeciak: To się raczej nie zdqrza idź i sobie obejrzyj sale rozpraw, tam dalej na maszynie do pisania notują, a telewizoru 100calowe, służą im nad drzwiami do wyświetlania nr. sali rozpraw, będzie jak z AmberGold nikt nic nie wiedo czasu aż się tym rząd i prezydent nie zajmie, Daniel ma dobrą gadke zgubiłem, ukradli mi.... byłem pijany nie psmiętam...
@TyStaraCholero: Usunąłem wpis, bo nie chciałem wchodzić w dalszą dyskusję.

W ramach praktyk w sądzie byłem wielokrotnie na salach rozpraw i to w różnych sądach. Być może dobrze trafiałem, ale maszyn do pisania nie widziałem nigdzie. Były za to duże telewizory wiszące na ścianach/sufitach, wokandy wyświetlane na ~15 calowych ekranach przy każdych drzwiach na sale rozpraw i normalne komputery dla protokolantów.

Poza tym wszystkie te sądy korzystały z rozbudowanego systemu elektronicznego
@TyStaraCholero: Nie byłem, to się nie sprzeczam. Widocznie albo ja trafiłem wyjątkowo dobrze, albo Ty wyjątkowo źle. "U mnie" na sali protokolant protokołował normalnie na komputerze, a przewodniczący na swoim (oddzielnym) monitorze miał na to na żywo podgląd. Dodatkowo obok wisiał duży TV (na wypadek właśnie odtworzenia jakiegoś dowodu). I tak było w kilku sądach, na wszystkich salach rozpraw.