Wpis z mikrobloga

Jest wtorek a już przedawkowałem #rakcontent.

Dziś w pracy dowiedziałem się, że ponad połowa załogi wierzy że:

-chemtrails to prawda
-szczepionki powodują autyzm
-usa regularnie zbija naukowców którzy znajdą lek na raka
-przez lobby naftowe nie wprowadzono SOLAR FREAKIN ROADWAYS
-sytuacja w wenezueli jest spowodowana przez bogatych bo nie chcieli sie dzielić dobrobytem
-III wojna światowa nadchodzi i potrwa kilka godzin bo każdy każdego zbombarduje głowicami nuklearnymi
-GMO nas zabije bo zmutowane pomidory powodują zmutowane dzieci xD
-wszyscy naukowcy i doktoranci są na usługach korporacji które kłamią w badaniach
-MONSANTO powstało by zredukować populacje do 30% obecnej.

Inżynierzy elektronicy #!$%@? xD I ci ludzie mają prawa wyborcze...

#pracbaza #proepidemicy #teoriespiskowe ##!$%@? #uk
  • 15
  • Odpowiedz
@szczym_do_ludzi: Znam ten ból. Idziesz do nowej roboty, mili ludzie, fajna atmosfera, luz i pewnego dla jeden z pracowników wypala:

aaa dajcie spokój z tymi szczepionkami, ludzi trujo, dzieci zabijajo!

i całe biuro jeszcze mu klaszcze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@szczym_do_ludzi: gdybys był w Polsce pomyślałbym ze sami z pisu u ciebie. Jednak jesteś w uk to tez mnie nie dziwi. SEfowa mojej kumpeli była w szoku ze jedzie do Europy samochodem. Jak to? Przecież uk to wyspa xD
  • Odpowiedz
@Namarin: xD typowy wykopek z cisnieniem na udowadnianie innym swojej wyższości. Mam w dupie nawracanie innych. W takich ludzi możesz rzucać danymi a oni i tak powiedzą że prawa fizyki i wspolczesnie znana chemia i biologia to spisek bo wiem o tym z ksiazek wydanych przez skorumpowanych naukowcow i od dziecka w szkolach nas oszukujo. Nie wiem po co mam sie wdawać w takie dyskusje. Tak samo nigdy nie słyszałem o
  • Odpowiedz
xD typowy wykopek z cisnieniem na udowadnianie innym swojej wyższości.


@szczym_do_ludzi:

Trochę śmiechłem bo ani nic ci nie chcę udowadniać ani nie rozumiem na jakiej podstawie twierdzisz, że czuję się lepszy od ciebie, czy kogo innego.

Ale co mi tam, myśl sobie co tam uważasz za stosowne. Mam wylane na to :)
  • Odpowiedz