Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Blaskun: a szkoda, bo to pytanie kluczowe.
czy chodzi im o opinie innych krewnych, a moze o miejsce na cmentarzu lub ze jakby co, to oni sa wierzacy i jakby co, to beda mogli brac udzial w chrzcinach, slubach, pogrzebach...itd. moze zwyczajnie obawiaja sie nagonki.
@push3k-pro no głównie w kościele. Przypomnę, że dawniej nie było aż tak dobrego i łatwego dostępu książek, ludzie uczyli się że słuchu, więc takie zniekształcenie mogło się łatwo rozprzestrzenić.
@pierdze: Ja nawet nie mam bierzmowania, bo jakoś tak wyszło. Do kościoła też nie chodzę, ale nie bolą mnie księża i ludzie chodzący. Nie interesuje mnie zycie innych osób. Nawet jak są hipokrytami.
Co do miejsca, to każdy dostanie. Jehowy chowają z udziałem swoich ludzi, a potem wbijają patyk z tabliczką w ziemię.
Mi tam obojętnie, czy będę miał pogrzeb katolicki. Nawet dla ślubu wziąłbym bierzmowanie jeśli różowemu by zależało.
Krzyże
@Janko12344: Wykop peel, tworzenie memów z hipotetyczną hipokryzją Polaków katolików odcinek 123. Hipotetyczną, bo wrzucający piszą "że tacy katolicy właśnie są", ale jednocześnie nie mogą się przyznać, że to ktoś z ich rodziny więc udają że to "powszechne" mimo że sami w kościele ostatnio byli 10 lat temu na swojej komunii.

Co bardziej cwani piszą że tak wygląda "u nich na wsi" w bliżej nieznanej społeczności (to jest to samo w
@Blaskun: Wszystko OK dopoki np. nie podaja statystyk, ze jest blisko 90% wierzacych (wikipedia podaje: 87,58%) i w zwiazku z tym podpisuja konkordat i wprowadzaja zmiany w prawie, ze np. w aptece pigulka 'po' jest tylko na recepte...itd. Przeciez to prawo powinno dotyczyc tylko Katolikow, a nie wszystkich. Ty mozesz nie zauwazac tego zwiazku, a on ma wplyw na Twoje zycie w Polsce, bo powszechnie sie uwaza, ze wiekszosc do ludzie