Wpis z mikrobloga

@Aironic: dobra zrozumiałem teraz twój komentarz, ale wybacz, jeżeli ktoś pisze że "żołnierze WP k----ą się za atencję" to raczej nie jesteś poważną osobą, która chlapie językiem na lewo i prawo, ew. masz problemy psychiczne.
  • Odpowiedz
@morteusz: Lubię dosadność. Ten wpis odebrałem jako "atencyjny", a wszelkie "#pokazmorde" mam na czarnej i gardzę zwłaszcza różowymi, które wrzucają swoje nogi w podkolanówkach, żeby zebrać 1000 plusów od "stulejarzy".
  • Odpowiedz
@Aironic: jeśli człowieka w mundurze nazywasz tak jak nazywasz to serio nie ma sensu z Tobą nawet gadać. Znam wielu idiotow noszących mundur ale chłopak który w taki sposób zaprasza na defiladę nie wydaje mi się możliwy do porównania z tym co opisałeś.
  • Odpowiedz
chłopak który w taki sposób


@SigismundGotlieb: No właśnie, jaki? Wrzucając zdjęcie swoich nóg? Nie wiem jak odebrać informację, że będzie stał 3 h na baczność. Straszne wyzwanie. Niech weźmie udział w Runmageddonie to pogadamy. Ja się tym nie chwaliłem, zdjęć nie wrzucałem. Po co? Kto miał być, to był, kto był na skraju hipotermii ten wie. Cały mikroblog nie musi. Ale róbcie se co chcecie, mam to gdzieś. Skomentowałem jak
  • Odpowiedz
@Aironic: nie rozumiem po co miałby się bronić, rywalizujesz tu z kimś ?
Doceniam Twoje hobby, szanuję co robisz ale nie rzucam obelg w Twoją stronę chociaż wiele nas różni. Wg mnie każdej osobie należy się szacunek, nie wiesz przecież kim jest, gdzie był, co robił czlowiek zza nicka.
Ja też wrzuciłem zdjęcie butów i dzięki temu wiem, że mam tu kolegów po fachu. Też mógłbym szydzić z Twoich osiągnięć
  • Odpowiedz
Nie wiem jak odebrać informację, że będzie stał 3 h na baczność. Straszne wyzwanie. Niech weźmie udział w Runmageddonie to pogadamy

weźmie udział w Runmageddonie

udział w Runmageddonie

w Runmageddonie

Runmageddonie


@
  • Odpowiedz
@Aironic: ale co Ty mi tutaj dajesz fote randomowego kolesia. Ten koleś coś wie, a Ty? Pls nie porównuj jakiś biegów przełajowych/z przeszkodami do musztry wojskowej bo osmieszasz sie. Jesli tak ociekasz zajebistoscia to idz do brwp
  • Odpowiedz
@hardkorowymoksu: A ja też swoje wiem, choć byłem tylko na 6 tygodniowym przeszkoleniu, to mam stopień podharcmistrza. I weź zgadnij kto na obozach dzień w dzień z dwiema losowymi panienkami chodził do podniesienia flagi? Tak, ja, bo miałem i mam szyty na miarę mundur i woziłem ze sobą żelazko. Kto jeszcze niedawno musztrował dzieciaki i bynajmniej nie na o-------l. Ano nie wy.

A co do sportu, to nie sztuka jest
  • Odpowiedz
@Aironic: nie da się z Tobą dyskutować. Jesteś najlepszy, najfajniejszy i cały taki naj...
Wyjeżdżasz ze swoimi osiągnięciami nie dostrzegając, że dla Ciebie mały cel który osiągnąłeś dla innego jest szczytem.
Nie oceniam ale przerabiałem już takich i podwładnych i przełożonych.
Toksyczni ludzie.
Nie pozdrawiam i czarnolistuję.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@akg_ zbyt krotko w nich chodzilem zeby cos wiecej o nich powiedziec, wkladki do wymiany bo tragedia, no i sa troche lzejsze od czarnych.
  • Odpowiedz
@Teun: Reprezentację mieliście super, dzieci za .50 cal w HMMWV i w rosomakach wczoraj w nocy szalały. Pozdrawiam pana buraka z ŻW z Q7, który jeździłł pomiędzy pojazdami i na cały głos opowiadał każdemu policjantowi i żandarmowi, że 'chodzo i robio zdjęcia, trzeba to zamknąć, odizolować'. A żołnierze sami wołali przechodniów do pojazdów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@akg_: po miesiącu użytkowania w temp +50, wyglądają tak jak z mojego zdjęcia wyżej. Nie rozpadają się, wkładki jak pisał kolega dołożyłem swoje bo mam niższe podbicie stopy. Całe wykonane ze skóry. Co do potliwości stopy to w tych warunkach nie ma takiego buta w którym nie będzie się pociła. Jak masz duży problem z tym to polecam szukać środków o takim składzie jak na zdjęciu. Tylko nie wiem czy
S.....b - @akg_: po miesiącu użytkowania w temp +50, wyglądają tak jak z mojego zdjęc...

źródło: comment_LLinIP6QTibYDsgU2iXgEcApCC1sdQMy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@SigismundGotlieb chodziło mi o temperatury takie jakie są w Polsce latem czyli do około 30 stopni. Wygodnie się w nich chodzi ? Czy lepiej kupić jakieś cywilne trekkingowe buty?
@Teun rozumiem
  • Odpowiedz