Wpis z mikrobloga

"Kilka dni temu użytkownik głównej zarzucił Powstańcom Warszawy iż, ci mordowali Żydów podczas Powstania. Komentarz taki w sposób oczywisty znieważa pamięć Bohaterów naszej umiłowanej Ojczyzny. Był już taki pijak bez studiów który coś se ubzdurał i w alkoholowych halucynacjach przepraszał za Jedwabne, jak widać do dziś nie możemy się z tego pozbierać
Odpisałem że, eksterminacja Żydów przez powstańców jest tak samo udokumentowana jak fakt, iż matka autora wpisów uprawia nierząd.
Nie nazwałem matki użytkownika #!$%@?ą, napisałem tylko że istnieje podejrzenie że może się #!$%@?ć na prawo i lewo.
Jakież było moje zaskoczenie kiedy logując się do serwisu zauważyłem że zostałem PERMANENTNIE zbanowany.
Rozumiem że to oczywisty błąd, gdyż wpis w żadnym stopniu nie łamał regulaminu serwisu wykop.pl a był jedynie podsumowaniem logiki autora szkalującego Powstańców wpisu.
Liczę na naprawę pomyłki i odblokowanie mojego kilkuletniego konta w trybie natychmiastowym bo miną już tydzień a bez mikro jak bez reki.

Pozdrowienia z więzienia
@LowcaAndroidow

PS:Co do geniusza który mnie zbanował to brakuje w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić jego postępowanie.

#ban #moderacja #wykop #perm #4konserwy #powstaniewarszawskie #piwowarstwo dla atencji, bo warzyłem dziś pszenicznego saisona ze śliwkami :) "
  • 3