Wpis z mikrobloga

@kiken: podobnie jak kolega wyżej - spójrz na charakterystyczne zaznaczone fragmenty góry. Znajdź mi taką górę, która po jednej i po drugiej stronie ma takie same tekstury ( ͡º ͜ʖ͡º) i ma identyczne bruzdy
@Arveit: Po raz kolejny wyciągasz zbyt daleko idące wnioski. Znajdź mi moją wypowiedź, w której stwierdzam, że GoT to mój ulubiony serial.
Protip: Nie znajdziesz.


GoT jest pełna błędów i często je wypominam. Nie zawsze na Wykopie.
@Arveit: Przecież nie wykorzystali dokładnie całej lokacji, a samą górę, więc nie wiem jaki sens ma wklejanie zdjęć otoczenia z rzeczywistości, w serialu jest to po prostu uproszczone i ma wyglądać na dwie przeciwne strony, to nie jest żaden błąd przy wklejaniu.
@Arveit: Ja się nie upieram, że to nie jest po prostu odwrócone, tylko że nie jest to efektem błędu, bo zdjęcia z serialu pokazują dwie przeciwne strony wyimaginowanej góry z wyimaginowanego świata Westeros. To tak jakbyś się przyczepił, że przy obróbce Królewskiej Przystani wykorzystali tylko poszczególne budynki i resztę dorobili w postprodukcji. Widocznie cały budżet na efekty poszedł na smoki w tym sezonie i nie nagrali drugiej strony.