Wpis z mikrobloga

#godelpoleca #100daymusicchallenge #muzyka #polskamuzyka #newwave

Dzień 4: Piosenka, którą pamiętasz, że słuchali jej Twoi rodzice.
Aya RL - Skóra

rodziców się nie wybiera. mogło być gorzej, bo ja mogłem wybrać gorszy kawałek. czy to dowcip? czy kariera polityczna Pawła K. to też dowcip? tutaj przynajmniej nikt nie celował zbyt wysoko, o partiokracji nikt nawet nie słyszał, ludzie siadali w okręgach przy ognisku, a mandat można było dostać za byle co i było się przeciw komu buntować... eh naciągane te analogie, ale gorszy dzień chyba :-P

ale na usprawiedliwienie, daję porcję prawdy płynącej z komentarzy na youtube, w ramach, jak zwykle potrzebnej, refleksjinawieczur:

To były czasy, miało się przeciw czemu buntować, o co walczyć. Siedziało się nocami z ludkami i gadało, albo słuchało w ciszy, popijając wino. A teraz kodziarstwo udaje że o coś ważnego walczy, wyjałowiło się społeczeństwo.
^ 8 łapek w górę

ludzie kiedyś było normalnie cywilizowany świat ludzie ludzcy a teraz ... komuna teraz jest
^ 6 łapek w górę

mama twierdzi, że nie była szczęśliwa, ale pełna nadziei i miała tę muzykę, a wtedy czuła się szczęśliwa
^ 10 lapek w górę

mam 23 lata i jest mi smutno że żyje w tych czasach.... że nie miałem możliwości przeżyć "moich" czasów w latach 80. Na temat dzisiejszych czasów, kultury i kultury muzycznej się nie wypowiadam .....
^ 5 łapek w górę

kto od cyber mariana?
^ 1 łapka w górę

fajne
^ 3 łapki w górę
KurtGodel - #godelpoleca #100daymusicchallenge #muzyka #polskamuzyka #newwave

Dzie...
  • 3