Wpis z mikrobloga

@Drakalen: Młot jest o niebo lepszy niż DnD imo
no i masz jeszcze
Neuroshima ->post apo
Zew Ctulhu -> 1850,1920,tu i teraz horro
Klanarchia -> nie grałem ale z tego co wiem ciekawa pozycja
Cold City -> Gra antykooperacyjna w
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: ale młotek jest #!$%@? xD. Zrobienie postaci w DnD to chyba 5 minut, a w młotku rzucasz na kolor oczu i czyraka na dupie.
@Fevx: balans ładnie stoi? Ponoć tyle w 3.5 zmienili jeżeli chodzi o czary i ich balans, że głowa mała.
  • Odpowiedz
@Drakalen: ja jeśli chodzi o całkowitą podstawę używam 3,5 a np. prestiżówki itp to 3.0, ale dostosowuję je zawsze do 3,5. Nigdy nie spotkałem się z jakimikolwiek problemami w tej materii, a robię tak już od wielu lat.
  • Odpowiedz
@Fevx: wiesz, ja nigdy swojego podręcznika i kości nie miałem, po prostu grałem na kółku RPG. Myślałem nad kupnem paru podręczników i jakichś tam bajerów (ekran mg itp.), żeby pograć czasem ze znajomymi. I teraz mam rozterkę w który system wchodzić. Ciężko znaleźć np. Podręcznik Mistrza Gry w 3.5, no i w tym roku przetłumaczyli DnD 5, więc myślałem, żeby od razu w piątkę wskoczyć. No, i tutaj pojawia się
  • Odpowiedz
@Drakalen: PDF'y chociażby spróbuj z neta do 3,5. Jeśli nie chcesz się bawić w bajery to 3,5 starczy w zupełności, a nawet kilka prestiżówek fajnych jest w Podręczniku MG.
  • Odpowiedz
w młotku rzucasz na kolor oczu i czyraka na dupie.


@Drakalen: Ale wiesz że to służy do robienia losowych NPC a nie graczy? :D Postać gracza robi się bardzo szybko.
3.5 jako poprawiona wersja 3.0 które znają wszyscy jest najbardziej oczywistym wyborem.
Jak szukasz jakiegoś bardziej oryginalnego heroika to "świat mroku" jest spoko.
  • Odpowiedz
@Drakalen: Do 4 edycji po polsku nie ma materialow dodatkowych wiec bedziesz musa wymyslac wszystko sam - nie zeby to bylo zle ale wielu nie pasuje. 4e ma bardzo plynna walke

Do edycji 3.0 podreczniki na Allegro albo FB kupisz bardzo tanio. Tu masz konwersje do 3.5 http://polter.pl/dnd/Zmiany-w-systemie-d20-wersja-3-5-c1273 i pelne 3.5 http://polter.pl/dnd/SRD-v-3-5-PDF-c23139

Jak znasz angielski to idz w 5e, zebrali wszytko co najlepsze w dotychczasowych
  • Odpowiedz