Wpis z mikrobloga

@Luka_Wars: Takiego złapałam i od razu wrzuciłam. Dzieciak nie miał nawet dustu na powerupa. Ja ze statami 1891 mam staty łącznie 2 mniejsze. Tyle się pojawiło i tyle mam. Marudzić nie zamierzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz o babie. Jakie to dorosłe. Zazdrość to brzydka cecha. Może zatem pochwalisz się swoimi? Bo z tego, co widziałam z profilu marnie to wygląda... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Snap-Dragon: Ty chyba trollem jesteś? Po tych Xatu i Wooperach rozumiem, że masz jakiś niski level a legendy to łapiesz tylko dzięki innym graczom. Poza tym 100 IV to ty nie masz. Czym się chwalisz?
@Luka_Wars: Boże daj litość. Jeśli zaznaczysz opcje "grupuj alfabetycznie" Będzie chyba naturalnym, że przed zapdosem, który zaczyna się na "Z" będą poksy, których nazwy są na litery wcześniejsze (W, X,Y) Wydaje mi się zatem dość normalne, że Przed zapdosem nie mamy od razu Alakazama. Ale co ja tam wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vind: Udowadniasz mi kłamstwo, stwierdzając, że jest kłamstwem. Ciekawą masz logikę. Zupełnie jak logika "Po tych Xatu i Wooperach rozumiem, że masz jakiś niski lev" No tak, bo według alfabetu przed zapdosem stoi tyranitar od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)