Wpis z mikrobloga

  • 39
Ukasz ma dostęp zarówno do YT Grubego, jak i PayPal'a i innych domen, nie sądzicie, że ostatnio to Ukasz wysyła duże sumy donejtów? Może Gruby ze swoim menago Atorem stwierdzili, że to będzie napędzało fale donejtów, albo że taki unko podejmie wyzwanie i zacznie się wyścig.
#danielmagical #grubyoszust
  • 24
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@adisont2009 wrzuciłem tutaj Atora, bo pomaga Grubemu już od stosunkowo długiego czasu (od kiedy Gruby zyskał na popularności), a ten znany i szanowany człowiek renesansu jest całkiem sprytny
  • Odpowiedz
  • 6
@Mishaku w tipanddonation jest chyba opcja test donate i można wpisać kwotę/wiadomość jaką się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) także nawet nie muszą sami sobie przelewać
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Karton12 jak on odstawia swój teatrzyk to dzieje mu się cała krzywda świata. PayPal'em się nie przejął, a robił aferę o 5 zł? Nie bądź naiwny Mordeczko
  • Odpowiedz
@Mishaku: powiesz mi jeszcze że skradzione konto na wykopie to też mystyfikacja? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a te donate typu 2000zł to przecież były prawdziwe a nie testowe xD łukasz nie ma tyle hajsu, on nawet konta w banku nie ma, no szanujmy się
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Karton12 przecież napisałem, że to leci z konta Grubaska. Serio są ludzie, którzy mu jeszcze wierzą? Już raz był zhackowany i poszło bez echa
  • Odpowiedz