Wpis z mikrobloga

Mireczki ... Passeratii oszalało, na jednym tankowaniu zrobiłem 642 mile i prawdopodobnie bym dojechał do Wrocka, ale lubię się zatankować w Niemczech to zjechałem na mój ulubiony Aral i weszło 55l. Tak więc wyszło 5.5l. na 100, a zapieprzam cały czas, bo trzeba na rosołek do babci zdążyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

CC 2.0l TDI CR

#uk #holiday #poland
Robstar - Mireczki ... Passeratii oszalało, na jednym tankowaniu zrobiłem 642 mile i ...

źródło: comment_X0wJ6wWJcJEJsLSBzbQ2Popq5QWu9pTM.jpg

Pobierz
  • 49
@Robstar ile grzejesz? Na tempomacie? Ja u siebie w Leonie 1.4 ACT jak do 140 jadę mam odcinanie cylindrów i wychodzi mnie więcej 5.9 przy płynnej jeździe ale już 7.2 przy tempomacie aktywnym.
@benzdriver: mój tdci jak zmierzyłem mu z całej trasy po eu 4600 km ( wakacje - Szwajcaria ,Francja , Włochy -Lago di Garda ) wyszło średnie z dystrybutora 6,05 co na jazdę po autostradach i po Alpach do tego na klimie uważam za bardzo dobry wynik tym bardziej że kombi mk3 jest dosyć cieżki , ale zaliczyłem też Alpy zimą kilka razy w trybie eko czyli tzw tempomat w kolanie :)
@sailor_73 nie mam pojecia w tym zakresie. Generalnie, ze skrucha przyznaje ze nie wiem za bardzo ile jakie auta spalaja. W SEC orientacyjnie wiem bo kasuje licznik. W innych polegam na wskazaniach kompa. Na ile jest to miarodajne? Trudno mi powiedziec.
Na swoja obrone mam jedynie to, ze w calej mojej karierze Johna Handlarza moze dwoch klientow sie pytalo o zuzycie paliwa... nie pamietam zeby bylo wiecej takich zapytan.
@benzdriver: hehehe, " kariera johna handlarza" - najważniejsze mieć do siebie dystans , ja się orientuję i muszę coś kupić do podróżowania po EU , ale mam świadomość że kupienie nowej konstrukcji to proszenie się o kłopoty a do tego spalanie w dużym i wygodnym aucie nie zejdzie niżej niż w obecnym więc na razie wkładam kasę w remonty , a do tego jeszcze mam okazję testować produkty vw i mam